49.99$ Değerinde PC Bakım Yazılımı

Ashampoo markasını duymuşsunuzdur. “We make software” diyor adamlar. Nedir ne değildir anlatmanın gereği yok galiba. Alanında kaliteli yazılımlar çıkaran bir şirket. Ashampoo çatısı altında üretilen WinOptimizer 8 ise bilgisayarınıza temiz bir bakım yapan araçlardan. Bilgisayarınızı optimize edip (bu yabancı tabirleri kullanmayı sevmiyorum ama bu seferlik olsun) azami derecede performans almanıza yardımcı olabilecek bir araç.

WinOptimizer 8

Bu yazılım ile hızlı sistem opt.. neyse performans ayarlaması yapabilir, gereksiz dosyaları bulup silebilir, kayıt defteri hatalarını giderebilir ve sorunsuz bir Windows’a sahip olabilir, geçici internet dosyalarını silebilirsiniz. Bunların hepsini kendi alanlarında kaliteli yazılımlar yapabiliyor, ancak WinOptimizer 8 ile tek bir yazılımla hızlı ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

Gelelim yazı amacımıza. Software Crew adlı internet sitesi farklı zamanlarda ücretsiz yazılımlar dağıtıyor. Tahmin edersiniz ki bu sefer ki yazılım Ashampoo WinOptimizer 8.

19 Aralık’ta indirmeye izin başlayacak, 24 saat sürecek olan bu süreçten olabildiğince yararlanın.
“But remember! This freebie will be online and available for just 24 hours – from 00.00 to 23.59 (Central European Time) on Monday, December 19.”
Adamlar diyor ki “Gardaş, biz bu yazılımı 19 Aralık Pazartesi günü avrupa saatine göre 00.00 da başlatıp 23.59′ da bitireceğiz. Elini çabuk tut”

Lisans kullanımı konusunda bir fikrim yok, indirdikten sonra mı yoksa kurduktan sonra mı başlıyor bakmak lazım. Umarım faydalı olur. Kolay gelsin.

Ashampoo resmi sitesi için bu adrese girebilirsiniz.

Yazılımın ücretsiz dağıtımı için bu adresi takip edebilirsiniz.

One thought on “49.99$ Değerinde PC Bakım Yazılımı”

  1. Mert says:

    Çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir