İlizyon Gösterisi

Tabi ki ilizyonla (böyle mi yazılıyordu?), amacımı baştan açıklayayım da sonradan yanlış anlaşılma olmasın. Evet efendim, sıradaki yazı basit ilizyon gösterileriyle alakalı, videolarla süslenmiş bir yazı olacak. Tabi yazıyı okumanıza gerek yok videolar bas bas bağırıyorlar beni izle beni izle diye ama bir kaç satır yazı okumanın zararı olmaz sanırım, hem görsellik her şey değil oku biraz oku! (:

İlk olarak mistik bir müzik eşliğinde başlayalım basit sihirbazlık gösterilerimize. 1 dakika 15 saniye süren bu videoda yüzüğü paket lastiği üzerinde yürütebiliyor rahip kılıklı arkadaşımız, daha sonra nasıl yaptığını gösteriyor. Görünce şaşırmayın (:

Aslında kart numaraları çok basit numaralardır. Yani çözünce hepsi basit geliyor ama çözemediklerim içinde aynı şeyi söylemek istiyorum.

Ünlü şair Johan Cruyff der ki; ” Futbol basit bir oyundur zor olan ise basit futbol oynamaktir”. “Futbol” yerine “ilizyon” koyalım, “oynamaktır” ı ordan atıp daha uygun bir kelime yerleştirelim.

” İlizyon basit bir oyundur zor olan ise basit ilizyonu becerebilmektir”.  Şimdi konuya uygun hale geldi.

Birde bozuk para numarası koyalım, sonrasında zaten benzer videolar başlığında bulabilirsiniz Youtube yardımıyla.

Not: Bir bilgi vermek istiyorum, kart numaralarını daha akıcı bir şekilde yapmak için Bicycle marka iskambil kağıtlarını öneriyorum. Google amcaya sorarsanız size nerelerde bulabileceğinizi söyleyecektir.

Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir