Merhaba!

Bir blog anatomisi.
Her konuda yazılması gereken bir kaç fikri vardır kimilerinin. Yazarken hata olabilir, sonuçta insan eli değen yazılar.

Değerli internet kullanıcıları olan sizlerle, yeri gelir samimi bir dile bürünen içten yazılarımı yeri gelir öğretici ve yeri gelir yorumlarınızla daha çok şey öğreneceğim yazıları yayınlamaktır nacizane amacım.

Yazı yazarken rahat olmak gerekir fikrimce, zorlama iş yaparak ekran başında saatlerce beklemekten ziyade; aklıma gelen küçük bir cümleden esinlendiğim yazıları, ansızın ortaya çıkan saman alevi diye nitelendirdiğim güncel olaylar hakkındaki görüşlerimi, ilgilendiğim edebiyat sanatıyla ilgili olan yazıları, ihtisas gördüğüm alan ile ilgili bilgileri, birisinin çıkıp şu şöyle olmuş dediği anda insan beyninde kıvılcım oluşturan fikirlerin bendeki yansımalarını, sanal ya da sanal olmayan hayattaki ilginizi sürekli canlı tutmasına dikkat edeceğim yazıları yani kısacası sizi sıkmadan, zoraki olanın dışında rahat bir tavırda yazmak.

Blog yazmakta henüz emekleme aşamasında olduğum için rahatsız edici bir durumda hemen görüşünüzü belirtmeniz ve iletişime geçmeniz beni gerçekten çok mutlu eder.
Takip etmek için blog haricinde kullandığım sosyal ağları da kullanabilirsiniz. Twitter, FriendFeed, Facebook aracılığıyla anlık takipte bulunabilir, Formspring ile sorularınızı hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Kullandığım sosyal ağlara kolay erişim için yan menüde bulunan sosyal barı kullanabilirsiniz.

Görüşlerimi iletirken sürç-i lisan eder isem affola.

2 thoughts on “Merhaba!”

  1. şafak çalışkan says:

    Kenan selam

    benden teması vardı senin ne oldu o? ilk kaynaktan indirmek istedim ama bulamadım

    1. Kenan CANOL says:

      Bi bakayım bulabilirsem ekleyeceğim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir