1001 Çeşit En Kral Oyunlar

Her türlü kral oyun çeşidini bünyelerinde bulunduran oyun siteleri, çeşitlik bakımından her yaş grubundan çocuğa ulaşmayı amaçladığı gibi, her zevkteki çocuğa hitap edebilecek kral oyunları ile de çocukların keyifli dakikalar geçirmelerini sağlamışlardır.

Bu oyunların başında Sonic macera oyunları geliyor. Sonic maceralarında bölüm bölüm altınları toplayıp sona ulaşmaya çalışıyor. En önemli özelliği ise çok hızlı hareket etmesi. Oyun, bol atraksiyonlu geçtiğinden çocuklar oldukça beğeniyor. Bu ve benzer oyunları www.helebioyna.com da ücretsiz ve rahatça oynayabilirsiniz. Yenilenen arayüzüyle ve gelişmiş altyapısı ile sizlerin oyunların eğlenceli dünyasına çağırıyor. İster sonic macera oyna, ister dağ arabası, istersen binlerce çeşit oyun arasından kendi favori oyununu oyna. Sitede 1800’den fazla oyun bulunuyor.

Kenan CANOL

Efendim, 92 yılında soğuğun uğrak yeri olan Yozgat'ın en az Yozgat kadar geniş bir alana yayılmış (diyebilirim; daha geniş) ilçesi olan Sorgun'da doğdum ve 15 yılımı orada geçirdim. Lise hayatıma Düzce'de Fen Lisesi çatısı altında devam ettim. 4 yıllık bu periyodun sonunda tekrar toprağıma, iç anadoluma döndüm. Şu an Erciyes Üniversitesinde tıp hekimliğinde 6.sınıf öğrencisi olarak ihtisas görmekteyim. Zamanın ne getireceği belli olmaz, yarın kim bilir nerde olacağım. Diğer bilgiler için Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir