3D Araba Oyunları

İnternet oyunlar ve oyuncular için oldukça dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı bir yer.  Mevcut oyunlarından sıkılan ve yeni oyunları denemek isteyen bir çok insan yasal ve ücretsiz olan flash oyun sitelerine akın etmekte. Eskiden 2 boyutlu grafikler üzerinde olan bu oyunlar artık 3D   olarak da yapılabilmekte. Böylelikle oyuncu eğer isterse sanki bir cd den yüklenmişçesine olan bir oyunu oynamakta. Son zamanlarda gelişen teknoloji sadece bu tarz grafik sunmakla kalmayıp aynı zamanda daha az performans harcatarak makinenizin  özelliklerine bakmaksızın  oyunları çalıştırmakta.

Gelelim bu oyunların en sevilen çeşitlerinden biri olan 3D araba oyunları konumuza.  Yapılan shockwave uygulamaları ve animasyonları ile en güzel oyunları internette bulmak mümkün.  3D olmaları nedeniyle gayet gerçekçi görünen aracımızı büyük bir keyifle sürebiliyoruz. İstediğimiz  zaman hız sınırlarını zorlayan bir kanunsuz, istediğimizde ise kanunsuzları hızlı ve modifiyeli arabası ile yakalayan bir polisi oynayabiliyoruz. Bu gibi oyunlarda en çok dikkat etmemiz gereken şeyler oyun içinde bulunan yayalar evler ve diğer araçlar olabiliyor.

3D oyunlar  gelişmiş olduklarından oyuncuya gerçekçi bir izlenim sunarken geçirdiği vakitlerden hoşnut olmasını sağlıyor. Tabi bu yazılımlar birer araba modelleri ile tamamlandıklarında 3D araba oyunları olarak bir çok insanın gerek bilgisayarında gerek akıllı telefonlarında yer tutuyor. Sevdiğiniz araçlarla onları istediğiniz şekle sokarak oynamak için imkan sunan bu oyunlar, bağımlılık yapabilecek kadar güzeller.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir