8100 Dolara Nugget

Biri çıksa dese ki şu adam 3 yıllık tavuk parçasına sadece George Washington ‘a benzediği için 8.100 dolar verdi. Ne yaparsınız ? Ben Allah ‘dan şifa dilerdim. Ki diliyorum. İlginç haberler olur internette duyarsınız. Alın bakın bir yenisini burada okuyun. Amerikanın Dakota City eyaletinde ikamet etmekte olan Rebekah Speight adlı ablamız, hani tavuk nuggetlar olurya onlardan birini yolda buluyor. Yerden alıyor (herhalde çöpe atmak için) ve onda dırıışşşşnnnkkk bir şimşek çakıyor beyninde. “Aman Tanrım bu bizim corç! OMG!!!!1111 Ben bunu çöpe atamam!!” diyor ve kaptığı gibi buz dolabına atıyor.

nugget corç

Bakınız burada ince bir detay var, ablamız geleceğe yatırım yapıyor. 3 yıl sonra bu perişan ve neye uğradığını şaşırmış nugget -nerden geldim dakota’ya türküsü eşliğinde e-bay ‘a satışa çıkarılıyor.

Bir hafta sonra satış sayfasına bakıldığında tık rekorları kıran nugget açık artırma ile tam 8.100 dolara alıcı buluyor. 8.100 dolarlık teklif veren eleman sarhoş heralde ki ayıldığında kayıplara karışıyor ve nugget corç 8.000 dolara ikinci abimizde kalıyor. Ne kadar hoş. Ücret peşin ödeniyor.

Ne diyelim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir