Aerobilet İle Bedava Uçun !

Öncelikle söyleyeyim bu tanıtım yazısı değil ve bahsettiğim konu tamamen gerçektir. Ancak bunun için elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor. Şayet aerobilet bu kampanyayı süreli tutmuş olabilir. Yapmanız gereken sadece İletişim sayfasından bana ad soyad ve mail adresinizi yollamak. Ardından ben size davetiyenizi göndereceğim. Unutmayın! 15 TL bonus kazanabilmeniz için benim gönderdiğim davetiye ile kayıt olmanız şarttır. Aerobilet’in bu kampanyasıyla ilgili detaylı bilgiyi konunun devamında bulabilirsiniz.

AeroBilet

aerobilet.com’a davet ettiğiniz her kişi için bonus paralar kazanın. Üstelik arkadaşınız da daveti kabul edip kayıt olduğunda 15TL kazansın. Aşağıdaki formdan arkadaşlarınızın adını, soyadını ve e-posta adreslerini girin ve davet edin. Daveti kabul edip kayıt olan her arkadaşınız için 10TL bonus para hesabınıza eklensin!

Kampanya Katılım Koşulları

– Bu kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.
– Arkadaşı sayesinde üye olan kişilerin Aerobilet cari hesabına 15 TL değerinde bonus puan yüklenecektir. 1 bonus puan 1 TL değerindedir.
– Halihazırda üyeliği olan ve arkadaşının üye olmasını sağlayan kullanıcılarımızın Aerobilet cari hesabına her bir yeni üyelik için 10TL tutarında bonus eklenecektir.
– Aerobilet sitesinden kazanılan bonus puanları sadece web sitesinden ürün almak için kullanılabilir. Kullanıcı hesabındaki bonus puanın para olarak kendisine iade edilmesini talep edemez.
– Aerobilet bonus puanları sadece bilet bedeli ödemek için kullanılabilir, bilet iade, iptal ve ceza işlemlerinden doğan ödemeler için kullanılamaz.
– Bir kişi, bir e-mail adresi ve bir cep telefonu üzerine kayıtlı tek bir kullanıcı olabilir. Mükerrer kayıtlar silinecektir.
– Aerobilet kampanya süresini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
– Kampanyaya katılan kullanıcılar bu şartları kabul etmiş sayılırlar.

One thought on “Aerobilet İle Bedava Uçun !”

  1. Gürkan Çetin says:

    güzel bir uygulama zaten uçağa daha çok binmeye başladı halkımız daha iyi olur bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir