Aşk Burada

Hoşlandığınız kişiyle harika bir buluşma geçirdiğinizi hayal edin. Her güzel şeyin nasıl bir sonu varsa, bunun da sonu gelecektir elbette. Sıra ayrılma vaktine geldiğinde tutkulu bir öpücükle buluşmayı sonlandırabilirsiniz. Kadın öpüşme oyunumuzda, bu romantik dakikalara eşlik etme şansını elde edeceksiniz sevgili arkadaşlar. Dikkat etmeniz gereken şey aşk oyunları oynarken bu öpüşmenin birileri tarafından görülmesini engellemek olacak. Kadın öpüşme oyununda bahsettiğimiz karşınıza çıkabilecek birileri; yoldan geçen herhangi biri olabileceği gibi, öpüşülen kişinin aile bireylerinden biri de olabilir. Biz sizi uyaralım sevgili arkadaşlar, gerisi size kalmış. Ama eminiz ki karakterlerimizin, öpüşürken birilerine yakalanmalarını istemezsiniz.

Heyecanlı oyunumuz kadın öpüşme oyununu oynarken, mous’un sol tuşunu en büyük yardımcınız olacak. Eminim ne demek istediğimi anlamışsınızdır. Çünkü karakterlerimizin romantik, tutku dolu öpüşmelerine mous’un sol tuşu aracı olmakta. Ayrıca, belirli aralıklarla ortaya çıkacak özel durumlarda da mous’un sol tuşunu kullanarak bonus toplayabilirsiniz. Birazdan zevkli oyunumuzu oynamaya başladığınızda siz de fark edeceksiniz ki, oyunumuzda sevimli çiftimiz dışında sürekli bağıran bir köpek de bulunmakta. Çiftimiz öpüştüğünde havlamaya başlayan köpek, çiftimize zor dakikalar yaşatmakta.

Size düşen görev; köpek havlamaya başladığında çiftimizin öpüşmesini durdurmak. Bu sayede köpeğin sesine uyanan aile bireylerinin çiftimizi öpüşürken görmesini engellemek. Bu arada köpek çok ses çıkardığında araba da siren çalmaya başlıyor ve sesi de oldukça rahatsız edici.

Kadın öpüşme oyunu oynamayı sevenler başlamak için ne kadar heyecanlandığınızı hissedebiliyoruz. Biraz daha sabredin, az kaldı sevgili arkadaşlar. Birazdan play tuşuna basıp, oyuna başlayacaksınız. Heyecanla beklediğiniz kadın öpüşme oyunu da, çoğu oyunda olduğu gibi birkaç seviyeden oluşmakta. Başarılı olduğunuz her seviye sonrasında, diğer seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız. Alışkanlık yapacak ilerleme dürtüsüyle , tüm seviyeleri aşıp şampiyon olmanız hiç de zor değil arkadaşlar. Yeter ki isteyin, biz size güveniyoruz aşk oyunu severler. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir