Ataşehir Bosch Servisi

Beyaz eşya üreticisi firmalar, son yıllarda çok farklı ve teknolojik ürünler geliştirmişlerdir. Geliştirdikleri bu ürünler, elektroniğin her türlü olanaklarından yararlanılarak üretilmiş ve piyasaya sunulmuştur. Ana firmaların verdikleri garantiler belli bir süreyi kapsamaktadır. Bu süre sonunda oluşabilecek arızaların tespiti ve giderilmesi için, teknik servislerin iyi eğitimden geçmesi gerekmektedir. Ataşehir Bosch servisi olarak firmamız, bunun bilincinde olarak tüm personelini en son yenilik ve teknik bilgilerle donatmaktadır.

Kadıköy Bosch servisi olarak, bünyemizde çalışan personelimizi eğitimli olan kişilerden seçmekte ve gereken tüm eğitimleri vermekteyiz. Yılların sağladığı tecrübelerimizi son gelişmeler ve bilgilerle tamamlayarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya tamir ve bakımlarınız için firmamızı aradığınızda, sizi karşılayan personelimiz arıza ile ilgili kısa ve öz bilgiler almaktadır. Bu bilgileri değerlendirerek her türlü arızaya karşı tam donanımlı olarak arızaya müdahale etmekteyiz. Teknik ekibimiz, size verilen randevuya uygun olarak belirlenen gün ve saatte servis yerine ulaşmaktadırlar. Gecikmelerden dolayı sizi hiçbir şekilde bekletmeyiz. Birinci önceliğimiz servis vereceğimiz yere zamanında ulaşmaktır. Teknik ekibimiz, servis verilecek olan yere ulaştığında, mevcut yerin düzeni ve tertibinden sorumludur. Hiçbir surette, çalıştığımız yerin temizliğini, ve düzenini bozmayız. Beyaz eşya tamirlerinde değişmesi gereken parçalar olduğunda, firmamız keti surette orijinal ve garantisi olan yedek parçalar kullanmaktadır. Hiçbir şekilde ve durumda ikinci el ya da isimsiz bilinmeyen bir yedek parça kullanmayız ve bulundurmayız. Bundan dolayıdır ki firmamız, verdiği hizmetlerin kalitesine güvenerek 1 yıl süreyle yaptığı tamir uygulamalarına ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Servis çalışmamızı bitirdiğimizde, yaptığımız tamir uygulamalarıyla ilgili formlarımızı doldurmakta ve kayıt altına almaktayız. Göztepe Bosch servisi olarak, bölgemizde 7/24 servis hizmetleri vererek önemli bir ayrıcalık sunmaktayız. Diğer bir uygulamamamız olan gezici servis hizmetlerimiz sayesinde, hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkan beyaz eşya arızalarınız hızlı ve en iyi hizmetle yerine getirmekteyiz.

Bosch servisi olan firmamızın bölge genelinde silere sağladığı bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız, hiç düşünmeden arızlarınızın giderilmesi için bizimle irtibata geçmelisiniz. Bizi arayarak, belirttiğimiz tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra, uygun ve kaliteli hizmetlerimizden de faydalanacaksınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir