Bakteri Temizleme

Temizlik en önemli şeydir. Temizlik her yerde bulunduğu kategori içerisinde öncelik kaplar. Temizlik kelimesinin yanına ne koyarsanız koyun her zaman ilk öncelik temizliktir. Onun önünü alamazsınız. Temizlik olmadan hiçbir şey olmaz. Bundan dolayı temizlik çok önemlidir. Temizlik derken aklımıza her türden şey gelebilir.

Ev temizliği vücut temizliği ve buna benzer örneklerini çoğaltacağımız şeyler. Temizlik her zaman gözle görünür şeylerde yapılır değil mi. Nasıl yani gözle görünmeyecek de nasıl olacak başka seçenek mi var diye sesle geliyor sanki?

Evet gözle görünmeyen şeyler için de temizlik gerekiyor. Doktor oyunları oynayarak yeni bir şey daha öğrendiniz. Gözle görünmeyen temizlik yapmaya başlamalıyız. Bu oyunlar aracılığıyla yeni şeyler öğreniyoruz. Doktor oyunlarıartık size yeni bir şey öğretiyor. Bu oyunda bakteri temizliği yapıyoruz.

Kıvanç kendisi ürettiği bakteri temizleme aracıyla görünmeyen bakterileri temizleme işiyle uğraşıyor. Kıvanç teknoloji alanında çok meraklı bir çocuk. Kıvancın bulduğu bu icadı anlatmadan geçmeyelim.

Kendince bir icat yaparak bakteri temizleme makinası bulmuş. Çok büyük bir şey değil ama bunun üzerinde çok uğraştı kıvanç. Ama sonunda icat etti. Bize düşen bu oyunda kıvancın bakteri temizleme aletiyle gördüğümüz bakterileri temizlemeye çalışacağız. Bakteri temizleme oyunuyla gözle görünmeyen şeyleri de temizlemeyi öğreniyoruz.

Her şey gözle görülür değildir. Göremediklerimiz belki bize gördüklerimizden daha fazka zarar verecek. Hadi temizleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir