Bebek Büyütme Oyunu

Anne ve babaların hayalini kurduğu şeylerdir onlar. Tek veya çokturlar. Yada anne ve babanın isteğine göre sayısı ortaya çıkar. Evet bebeklerden bahsediyoruz. Anne ve babalar için vazgeçilmez şeylerden.

Anne ve babalar dünyada en çok çocuklarına konumuz gereği konuşursak en çok bebeklerine değer verirler. Çünkü o bebek kendilerinden bir parçadır. Hatta kendi parçalarından da daha değerlidir.

Candan daha değerlidir bebekler anne ve babalar için. Bebek oyunları nda bunu bir kez daha idrak ediyoruz ve anne ve babalığın ne kadar önemli olduğunu buradan bir kez daha duyuruyoruz. Anne ve babalar için çocuklar bebeklikten büyüme gelişme ve evlilik evresine kadar hep çocukturlar. Bu zaman zarfında yılmadan usanmadan anne ve babalar çocuklarının her ihtiyacını giderirler. Onlar isyan etseler bile anne ve baba çocuklarını yine korurlar.

Anne ve babanın kıymeti gerçek anlamda bilinemez. Anne ve baba olmadan bunu anlamanın pek mümkünü yoktur. Çünkü anne ve baba çocukları konusunda olduklarından daha fedakar olurlar.

Gözleri onlardan başkasını görmez. Kendi yerlerine çocuklarını tercih ederler. Bebek oyunları arasında oynayacağımız bu oyunumuzda tatlı ve sevimli bebeğimizi giydirmeye çalışacağız. Anne adayları bu oyun anlattığımıza bakılırsa tam size göre. Burada prova yapmadan başlamayın anneliğe. Annelik kutsaldır ve bu yüzden bu oyunlarla mini bir prova yaparak anneliğe adım atabilirsiniz. Bebeğiniz için hadi giydirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir