Bu Araba Yarışı Tavsiyemdir

Eskiden oyun oynamaya vakit bulduğum zamanlarda tek bir favori oyunum vardı. Direksiyon seti olmadan o hissi verebilen nadir oyunlardandı. Bahsettiğim oyunu belki duymadınız. Adı Live For Speed. Alışılmış klavye kullanımının yanında mouse ile oynanması oyuna ayrı bir zevk katıyordu. Çünkü klavyede her ne kadar iyi olursanız olun tuşların kontrolündeki o katılık direksiyon kullanırken pek tat vermiyor. Oysa ki mouse ile direksiyon kontrolü daha hassas ve sürekli olduğu
için muazzam zevkli hale geliyor araba sürmek.

Sadece bu özellikle değil, ücretsiz olması LFS indirip sınırsız oyun zevkine varmanıza sadece bir başka neden.

Aracınızı tamamen yapılandırabilmeniz, yani süspansiyon ayarlarından dikiz aynasının açısına kadar her türlü özelliği kullanabilmeniz ve fizik motorunun gayet güzel işleyişi size simülasyon tadında bir yarış deneyimi sunuyor.

LFS indirip bu oyunun tadına varmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. LFS’de bulunan diğer sevdiğim özellik ise grafiklerin tatmin edici derecede olması ve diğer bazı yarış oyunlarından bulunmayan hasar alma olayı. Yani aracın altını yere vuruyorsanız alt kısım hasar alıyor.

Bir bariyere çarptığınızda arka değil ön tampon zarar görüyor diye sıralayabilirim bu ayrıntıları.

LFS, bilinen diğer popüler yarış oyunlarına göre sisteminizi zorlamıyor ve orta hatta düşük seviyeli bir PC ile çok rahat oynayabiliyorsunuz.

İşin en güzel yanı ise oyunun ücretsiz olması. Bu yüzden LFS indirme işleminde sizden para talep etmiyor ve bu güzel oyunu ücretsiz şekilde oynayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunda bulunan multiplayer mod ile arkadaşlarınızla yarışlar da yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir