Büyük Firmalara Filo Satış İşlemleri Başladı

Birçok irili ufaklı firma çevresindeki firmaları takip etmekte ve anlık olarak araç ihtiyaçlarını gidermektedir. Çok sayıda personel ile birlikte sahada çalışma yapacak bir firmanın sıfırdan kendisine özel bir filo kurması elbette ki çok kolay olmayacaktır.

Filo satış sisteminde hızlı ve kolay bir şekilde sahip olacağınız kendi filonuz ile hem daha rahat işlemleri yapmanız mümkün olacaktır hem de birçok dertten sizi alıkoyacaktır.

Filo Satış Büyük Firmaların Kurtuluşu Demek

Örnek vermek gerekirse bir firmada 20 tane saha satış elemanı varsa ve hepsine bir araç tedarik etme gibi bir durum varsa firmanın gidip 20 tane araç alması pek de kolay bir iş değildir.

İlk dakika maliyetleri dışında vergiler ile boğuşmak durumunda kalmanız, araçların arızalarını ve servis bakım ücretlerini karşılamanız, gerekirse araçlara şoför tayin etmeniz istenecektir.

İşte bu ve buna benzer durumlarda filo satış sistemi devreye girmekte ve direkt olarak gider olarak işlenmesi muhtemel olan birçok mali kaybı önlemektedir. Filo satış sistemleri bu sayede hem zamandan hem de paradan kazanmak anlamına gelmektedir.

Bu noktada özellikle alım yapılacak olan filo satış noktasının güvenilir olması, araç bakımlarını zamanında yaptırıp yaptırmadığının kontrol edilmesi, size sunacak olduğu hizmetlerin ne kadar süreli olduğu gibi bilgileri toplamanız ve bu bilgiler ışığında alımların ve anlaşmaların yapılması daha doğru bir tercih olacaktır.

Bu sebeple eğer bir filo satış sistemi ile irtibata geçmeniz gerekiyorsa o zaman yapmanız gereken en iyi ve doğru karar büyük bir firmadan teklif istemek olacaktır.

Örnek olarak http://www.fiat.com.tr/filosatis/Sayfalar/FiloSatis.aspx sayfası üzerinden güvenilir bir firma ile filo satış ekibi kurmanın yollarını keşfedebilirsiniz. Bu sayede de hem işiniz görülmüş olur hem de daha performanslı bir filo satış ekibine kavuşmuş olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir