Caillou Ormanda

Hafta sonunun gelmesini iple çekeriz. Okullar tatil olacaktır çünkü. Belki de bir hafta boyunca hafta sonu ne yapsam hayaliyle dururuz. Okulda da zaman geçmez.

Derslere girip çıkarsınız. Ama hafta sonu gelince zaman öyle bir geçer ki anlayamazsınız. Aynı düşünceler içerisinde bulunan caillou da sizinle. Farklı bir görüşü yok onun da siz aynı şeyleri düşünüyor.

Caillou oyunları oynayarak onun ne düşüncede anlamanız zor olmayacak. Caillou hafta sonunun gelmesini iple çektiği bir haftadaydı. Arkadaşlarıyla ne yapabilir konusunda düşünüyorlardı.

Hafta sonunu iyi değerlendirmeleri lazımdı. Her hafta sonu onlar için altın değerindeydi neredeyse. Bu konuyu düşüne dururlarken caillou arkadaşlarına ormana gidelim dedi. Bisikletlerle ormana gitme fikrini öne sürdü. İlk önce herkes yadırgadı. Çünkü orman uzaktı ve bisikletlerle gitmek de uzun sürecekti.

Herkes karşı düşünce içerisinde oldu başta. Ama daha sonra farklı geldi hepsi için. Her zamanki yaptıklarından farklı bir şey olacaktı bu. Bundan dolayı hepsi ilk önce sahip oldukları düşüncelerden geri döndüler.

Hepsinin hoşuna gitti. Eğlenceli olacaktı. Macera olurdu hem de . yanlarına yiyeceklerini de aldıkları zaman süper bir macera onları bekliyordu. Artık hafta sonunun gelmesini daha heyecanla bekliyorlardı. Hafta sonu gelmişti. Tüm arkadaşları annelerinden izin almaya gittiler ve herkes izin alabildi.

Çünkü yol güvenliydi. Caillou oyunları nın bu bölümünde caillou ormandaki ağaçların yanındayken görünen resmi birleştirip tamamlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir