Canlı Radyo Dinle

Bir işle uğraşırken ya da günün sıkıntısını atmak için benim gibi müzik dinleyenler olabilir. Kesintisiz müzik dinleyebileceğim bir kaç platform vardı ancak son zamanlarda arayüzdeki değişikliklerin kullanılabilirliği son derece azaltması ve üyelik sistemine geçmeleri beni acayip gıcık etti. 

Ücretsiz bir servisi kendi yararlarına kullanmak için insanları üyeliğe yönlendirme akabinde bu üye bilgilerini istedikleri gibi kullanma lüksüne sahip olamaz kimse.

Bu yüzden kendime göre kaliteli ve sağlam diyebileceğim canlı radyo sitelerini aramaya başladım. Sonuçta diğer müzik dinleme siteleri sürekli aynı sanatçının müziklerini ya da kullanıcıların çok dinledikleri müziklerin listelerini oynatıyorlar. Ama benim istediğim bu değil, herkesin dinlediği müziği sevmeyebilirim değil mi?

Sadece radyoların kendi sitelerinden dinlemek de sıkıcı olabiliyor, sevdiğimiz programlar var sevmediğimiz programlar var bu yüzden kısa süre içinde radyo kanalı değiştirebilmem de gerekli. Örneğin slowtürk dinliyorsam bir dakika sonra best fm dinleme isteği gelebilir. Bunu da ancak ve ancak tüm radyo bağlantılarını tek bir sayfada toplayan siteler aracılığıyla yapabilirim, yoksa adresi gir, site açılsın, radyo linkini bul radyo açılsın bana uzak (:

Tüm bunları yapabileceğiniz sağlam bir radyo sitesi ise canliradyodinle.com.tr. Tek tıkla tüm radyo bağlantılarına ulaşabilir keyifle müzik dinleyebilirsiniz.

Ben slowtürk dinleyeyim biraz (:

One thought on “Canlı Radyo Dinle”

  1. Bayrak İmalatı says:

    Bu güzel paylaşım için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir