Çekmeköy Bosch Servisi

Bosch markalı ürünlere beyaz eşya tamiri ve bakım hizmetleri veren firmamız, uzun bir süredir Çekmeköy Bosch servisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüm dünyada beyaz eşya üretimi yapan firmalar, en son teknolojik olanakları kullanarak birbirinden kaliteli ve özellikleri olan beyaz eşya modellerini müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır. Bir markanın, piyasadaki değerini yükselten faktörlerden en önemlisi teknik servis hizmetlerinin yaygınlığı ve hızlı sorun gidermelerindeki becerileridir. Bunun yanında, servis hizmeti veren noktaların da tam donanımlı, tecrübeli ve arızaları gidermedeki kabiliyetleri öne çıkmaktadır.

Firmamız, uzun yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikiminin yanı sıra, günün gerektirdiği her türlü eğitim ve bilgiye de sahip olarak faaliyet göstermektedir. Personelimizin ürünlerle ilgili teknik bilgi ve yeterliğe sahip olmaları en önemli noktalardan biridir. Günümüzde teknik servisler, hizmet anlayışları ve arızaları gidermedeki becerileriyle ayakta durmakta ve hayatiyetini devam ettirmektedir. Bu nedenle Çekmeköy Bosch servisi olarak, her türlü eğitim ve bilgiye haiz kadrolarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. Bizi aradığınız zaman, talepleriniz alan personelimiz de dahil olmak üzere her aşamada çalışmalarımızı büyük bir hassasiyetle sürdürmekteyiz. İş akışımızdaki ilk aşama, randevunun alınması ve arıza ile ilgili kısa bilgilerin sizden alınarak değerlendirilmesidir. İkinci aşama olarak, verilen randevuya belirlenen gün ve saatte tam zamanında gitmektir. Üçüncü aşamada, servis verilen yerde temizlikten ve düzenden ödün verilmemesidir. Dördüncü aşama olarak da servis verildikten sonra, yapılan uygulamayla ilgili gerekli belgelerin düzenlenmesi ve kayıt altına alınmasıdır. Bu aşamaların doğru ve düzgün bir şekilde yapılmasını sağlamak adına her türlü eğitim ve bilgilendirme çalışmalarımızı sürekli olarak yapmaktayız. Arızalarda kullandığımız tüm yedek parçalarımız, firmanın orijinal yedek parçaları olup, garantili ürünlerdir. Çıkma, garantisiz ya da orijinal olmayan yedek parça kullanımı kesinlikle yapılmaz. Sağlamış olduğumuz 1 yıllık firma garantimiz ile daha sonraları bizden kaynaklanabilecek sorunlar, tarafımızdan ücretsiz olarak giderilmektedir.

Kartal Bosch servisi olarak, bölgede gezici teknik servis hizmetleri de vermekteyiz. Bu hizmet sayesinde, acil olarak giderilmesi gereken arızalarınız hızlı bir şekilde çözümlenmektedir. Firmamızın sunduğu avantaj ve ayrıcalıklardan yararlanarak, beyaz eşyalarınızı çok daha uzun süreler kullanabilirsiniz. Arıza bildirimlerinizi firmamıza yaparak, herkes gibi uygun fiyat ve kaliteli servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir