İzleyeceğim : Entelköy Efeköy ‘e Karşı

Filmimizin adı “Entelköy Efeköy’e Karşı”. Arkadaşlarım haber verip mutlaka izlemelisin diyene kadar duymamıştım ismini. Çevredeki insanların tavsiyeleriyle film izleyen biri değilim. En azından film zevkine güvendiğim kişiler dışında pek tavsiye almam. Neyse efendim kısa bir araştırma yaptım ve ne imiş ne değil imiş bir göz gezdirdim. Entelköy Efeköy’e Karşı adlı film bir grup doğa severin bir Ege köyüne yerleşmesiyle başlıyor. Tabi devamında köyde kurulması düşünülen termik santral planlarıyla bir zıtlık başlıyor. Entel Köy Efe Köye Karşı full izle imkanıyla filmi izleyebilirsiniz.

Entelköy Efeköy 'e Karşı

Ancak ben biraz daha bahsetmek ve bir kaç yorum katmak istiyorum. Entel Köy Efe Köye Karşı filminde yaşadığımız ve hala yaşamaya devam ettiğimiz o trajikomik sahnelere tanık oluyoruz. Özellikle filmde anlatılmak istenen mesaj para için neler yapıldığı. Kişisel zevkler bir yana, hayat tarzını bile değiştirebilen insanların var olduğunu komik ve çarpıcı şekilde görüyoruz.

Son zamanlarda komik ve o kadar da anlamlı bir  film izlemek istiyorsanız Entel Köy Efe Köye Karşı full izle tam da size göre. En kısa zamanda izleyeceğim filmler listesinde şimdiden öndeki sırasını almayı başardı diyebilirim (:

One thought on “İzleyeceğim : Entelköy Efeköy ‘e Karşı”

  1. gökerface says:

    ben izledim ama gayet küfürlü 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir