Facebook Kapak Resimleri Hazırlayın

Facebook yakın zamanda tüm kullanıcı profillerinin zaman tüneli uygulamasına geçişini zorunlu kılmıştı. Köklü bir değişiklik bu ama genel kullanıcı yargısı kullanışlı olmadığı yönünde. Tabii alışılmışın dışına çıkmak pek iyi karşılanmadı. Zaman tüneli ilk uygulandığı zaman sadece uygulamayı kullananlar arasında birbirlerinin zaman tünelini görmeleri mümkündü. Zorunlu olduktan sonra ise artık herkes kendine güzel bir tasarım aramaya başladı. Sanal alemde bir çok yaratıcı tasarıma ulaşabilirsiniz. Grafik işlerine pek yatkın olmayanlara ise bir kaç araç önerelim.
Bu araçlar sayesinde siz de göz alıcı ve beğeni toplayan zaman tüneli tasarımları yapabilir ve kendi profilinizi süsleyebilirsiniz.

Pic Scatter

Pic Scatter ile arkadaş listenizdekilerin fotoğraflarını bir araya toplayıp zaman tüneliniz için bir kapak oluşturabilirsiniz.

Pic Scatter

Timeline Cover Banner

Timeline Cover Banner size hazır harika zaman tüneli fotoğrafları sunduğu gibi sizin fotoğraflarınızı düzenlemenizi ve kapak resmi olarak kullanmanızı sağlıyor.

Timeline Cover Banner

Face It Pages

Bu uygulamayı kullanmak için öncelikle siteye üye olmanız gerekiyor. Sonrasında ise size sunulan görüntüleri kullanabilirsiniz.

Face It Pages

Cover Canvas

Cover Canvas uygulaması ile zaman tünelinizi güzel bir kapak fotoğrafıyla süsleyebilirsiniz. Uygulamanın sunduğu farklı seçenekler ile sadece yazı sadece resim ya da yazı ve resmin bir arada olduğu kapak fotoğrafları oluşturmanız mümkün.

Cover Canvas

Cover Junction

Cover Junction diğer uygulamalardan biraz farklı. Farklılığı ise kullanışlı yönde. Profilinizde en çok beğenilen fotoğrafları kendi seçip bir kapak fotoğrafı oluşturması. Ayrıca en fazla etkileşimde olduğunuz iki arkadaşınızı da bulup kapak resminize yerleştiriyor.

Timeline Covers

Birden çok fotoğrafınızı bir araya getirip güzel bir kapak fotoğrafı oluşturmak isterseniz bu uygulama tam size göre.

Timeline Covers

One thought on “Facebook Kapak Resimleri Hazırlayın”

  1. Engin says:

    Bunlar dışında favorim tercihim olan bir sitede ben tavsiye etmek isterim bu konuda.

    http://facecoverz.com

    İncelediğinizde çok çeşitli kapak resimleri yanında oldukça yaratıcı olanların olduğunu da göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir