Galaxy S 3 (III) Çıkış Tarihi ?

Son günlerde adından sıkça bahsettiren hatta almaya niyetlendiğim ama belirli sebeplerden sonra ertelediğim bir telefon. Samsung Galaxy S II idi. Yenisi çıkacak fiyatı düşer dediler, biraz daha bekle dediler, iPhone 5 çıkacak dediler. Dediler de dediler. Ama öyle bir haber okudum ki heyecanlandım diyebilirim. Samsung Galaxy S III ‘ün çıkış tarihi neredeyse belli oldu diyebilirim. iPhone ile karşılaştıran olsa da ben Samsung Galaxy S II ‘nin daha iyi bir yapım olduğu kanaatindeyim.

Stilden ötesini hesaba katarsak bence Galaxy S II kullanıcı sunumunda olan en kaliteli telefon diyerek inatlaşabilirim hatta.

Samsung Galaxy S III ‘ün ise nasıl olacağını tahmin bile etmek insanı heyecanlandırmaya yetiyor. Samsung etkinlik afişine göre Galaxy S III ‘ün çıkış tarihi Mayıs ayı. Kullanılan etkinlik afişinde görebileceğiniz gibi Galaxy S III ‘ün tanıtılması çok yüksek bir ihtimal.

22 Mayıs günü Londra bir tanıtım düzenleyecek olan Samsung henüz bir resmi açıklama yapmamış ama ben de öyle düşünüyorum ki Galaxy S III önümüzdeki mayıs ayında tanıtılacak.

Kore’de yayın yapan DDaily’e göre Galaxy S III ekranı 4.65 inç ve Super AMOLED Plus ekrana sahip olacak. Bu ekran tipi Samsung tarafından, rakip iPhone 5 de bulunacak olan retina display özelliğine karşı üretildi. 720×1280 gibi neredeyse bir dizüstü bilgisayar ekranı çözünürlüğüne ulaşan çözünürlüğe sahip Galaxy S III dört çekirdekli bir işlemci kullanacak!

Allah’ım sana geliyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir