Garanti Bankası İş Başvurusu

Dünya ve Türkiye ekonomisinin geldiği şu noktada artık iş bulmak o kadar zor hale geldi ki sadece üniversite değil, yüksek lisans üstüne master yapanlar bile iş bulmakta zorluk çekiyor. Buldukları iş de genellikle aylık 1000 lira maaşlı bir iş oluyor. Ömrünün 25 senesini okumak için harcayan insanlar için de bu maaş oldukça düşük kalıyor ancak çareleri de kalmıyor. Bu yazımızda internetten iş başvurusu yapmak ve iş bulmakla ilgili ufak birkaç bilgi vereceğiz.

Artık gazetelerin sarı sayfalarından, ilan sayfalarından sıkıldıysanız
internetten iş başvurusu yapmak, cv bırakmak, güncel iş ilanlarını incelemek de oldukça kolay. Bunun için sizlere http://www.is-basvurusu.net ve http://www.eleman-online.com sitelerini öneriyoruz. Bu sitelerde 2012’nin en güncel iş ilanlarını bulabilir, iş arıyorsanız cv’nizi bırakıp kendi kriterlerinize uygun iş imkanlarını bekleyebilirsiniz. Özellikle bankalar ve kamu kurumlarının ilanları bu sitede en ilgi çeken bölümlerin başında geliyor. Birçok insan memur olarak bir devlet kurumuna başını sokup geleceğini garanti altına almak istiyor ancak maaşlarının pek iyi olduğu söylenemez. Eleman online gibi sitelerden iş başvurularında bulunan birçok insanın iyi geri dönüşler aldığını da belirtelim. Mart ayı güncel iş ilanlarında Garanti Bankası iş başvurusu, İş Bankası iş başvurusu ve Ziraat Bankası’nın personel alımları dikkat çekiyor. Bu sene 1000’den fazla kişiye istihdam sağlayacağını açıklayan Domino’s Pizza da önerdiğimiz firmalardan zira Türkiye pazarına büyük önem vermekteler. Garanti Bankası iş başvurusu ile ilgili detaylar için az önce verdiğimiz siteyi inceleyebilirsiniz.

Aradıkları kriterlerden bazıları:
– Örgün öğretim veren üniversitelerin 1. ve 2. sınıflarında okuyan
– 27 yaşını aşmamış,
– 18 Haziran – 27 Temmuz 2012 ve 30 Temmuz – 7 Eylül 2012 dönemlerinden herhangi birinde 40 gün süreyle tam zamanlı olarak staj yapabilecek,
– Bankacılığı ve şube yapısını tanımak, gözlemlemek isteyen
izmir iş ilanları, İstanbul iş ilanları ve daha fazlası için doğru yerdesiniz. Kendinize güveniyor ve kalıcı bir iş arıyorsanız hemen cv’nizi bırakın ve arkanıza yaslanın.
__________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir