İnternet Reklam Piyasasından Payınızı Alın!

Bir blog açtım, amacım faydalı olabilmek, fikir verebilmek ve sesimi en kolay yoldan duyurmaya çalışmak. Ben buradayım demek istiyordum yani. İnternet geçmişim hele hele de blog yazarlığı ve bu tür işlerdeki geçmişim pek az.
Biraz heves ve geç de olsa gelen imkanlarla bu ortamda yavaş yavaş duyulduğumu hissediyorum. En azından öyle olduğuna inandırmak istiyorum kendimi. Bu iş (reklamı kendi kendine yapmak) sanıldığı kadar kolay değil. Sadece Türkiye’de bile onbinlerce insan benim yapmak istediğimi yapıyorken binlerle ifade edilebilecek bir sıralamaya girmek hakikatten zor. Bu işi ticarete döküp çok büyük gelirler elde eden kurumsallaşmış bloglar ve siteler mevcut. Tabi ki onlar kadar olmak benim için sadece bir hayal, açıkçası istemem de. Çünkü büyük işler büyük sorumluluklar getiriyor. İşte burada işler bazen istemediğiniz şekilde yol alabiliyor ve git gide daha da karmaşık bir hal alıyor. Gerek zirveye ulaşmak gerekse orada tutunabilmek inanılmaz derecede tecrübe ve efor gerektiriyor.

Örnek vermek gerekirse benim blogumun şu an için Alexa Dünya sıralaması 1 milyon civarında. Yani belirli kriterler çerçevesinde dünyada 1 milyonuncu sıradayım. Bu şu an için site yaşını dikkate alırsak normal bir durum. Yeni açılan siteler genelde 24 milyon değerinden başlar ve bu yarışmaya ayak uydurmaya çalışır. Kişisel çabalarımla 1 milyon değerine ulaşmak için günlerimi harcadığımı söyleyebilirim.

Peki size şunu sormak istiyorum; siz, sitenizin böyle bir başarının kat kat daha fazlasını, tecrübeli eller vasıtasıyla kazanmasını ve internet reklam sektöründe dünya çapında markalaşmaya başlamış uzman bir kadroyla çalışmak ister miydiniz? Ayrıca bir de bu kadro Google onaylı ise.

Kim istemez ki!

Bu konudaki uzman firmayı kim?

İRP. İnternet Reklam Paketi

Web sitenizin ihtiyacı olan her şey sloganıyla profesyonelliği tüm müşterilerine yaşatan İRP, istediğiniz bir hizmeti aldığınız anda uzmanlarıyla (buraya dikkat) “sizinle” beraber siteniz için en iyi yapılandırma ve planı oluşturuyor. Sizinle beraber diyorum çünkü yapay ve soğuk ortamlardan ziyade bir uzmanla profesyonelliği hissederek iletişim kuruyorsunuz.

Sadece referansları ile bile göz dolduran İRP, siteniz için çok çeşitli hizmetler ve alt paketler barındırıyor.

SEO, danışmanlık, arama motoruna kayıt, internet reklam seçenekleri, Google Reklam ve Facebook Reklam seçenekleri, tasarım, site aksesuar ve diğer piyasa reklam yöntemlerini bir kaç tıkla zahmet çekmeden kullanabilirsiniz ve inanılmaz derecede geri dönüşler alabilirsiniz.

Bu hizmet servisleri neler içeriyor kısmen değinmek istiyorum.
Reklam servisinde bulunan Google reklam , toplu e-posta, toplu sms gönderimi gibi seçenekler ile gerçek ve aktif kullanıcıya hitap eden reklamlar yayınlayabilirsiniz.

Diyorsunuz ki ben benim işim ile ilgilenen ziyaretçi istiyorum. İRP’de sizin için bir çözüm var!
İçerik reklam servisi. İçeriğinize uygun reklam vermek istiyorsunuz. Mesela bir sağlık siteniz var ve genel hitap kitleniz sağlık ilgilileri.

Örnekle açıklayayım. Bildiğimiz gibi Facebook milyonlarca kullanıcısı bulunan bir sosyal paylaşım ağı. İçerisinde binlerce kategoride onbinlerce sayfa barındırıyor. Bizim ana hedefimiz ise sağlık ile ilgili olan sayfalar. Çünkü bu sayfanın aboneleri sağlık alanında ilgili kişilerdir.

Peki bu insanlara nasıl ulaşabilirim?

İRP sizin için bunu da yapıyor. Bize sunulan Facebook Reklam paketine başvuruyoruz ve gerekli görüşmeler sonunda reklamımızı alıyoruz. Geri dönüş azami derecede işimize yarar ve kalıcı olacaktır.

Peki sadece facebook reklam mı? Hayır. Adsense, Clicksor, Adbrite, MSN, MyNet ve Twitter gibi dev ağlarda reklamlarınızı yayınlatabilirsiniz. Unutmayın, Türkiye’de marka olan ve global bir marka değeri kazanmaya başlayan bir firmadan bahsediyoruz.

Kısa zamanda kaliteli sonuçlar elde etmek istiyorsanız İnternetReklamPaketi.com ile internet reklam pastasından payınızı alın.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir