Kedi Fareyi Yakalayınca Oyunu

Kedi Fareyi Yakalayınca

Para oyunları kategorisi, birbirinden özel ve güzel oyunlarla karşınıza çıkmaya devam ediyor. Yeni oyunumuzun adı kedi fareyi yakalayınca sevgili arkadaşlar. Normalde olsa; kedi fareyi görünce, peşinden koşarak onu yakalamaya çalışır. Eminim ki bunu siz de biliyorsunuz. Yani bu durum kedinin doğasında olan bir şeydir. Nasıl büyük balık, küçük balığı gördüğü yerde yerse. Aynı şey kedi ve fare için de geçerlidir sevgili arkadaşlar. Minik kedicik, fareciği görünce dayanamaz ve yer onu. Para oyunları içerisinde en çok sevilen kahramanlardan olan sevimli kedi ve fareye bayılacaksınız. Bayılmakta kalmayıp, aynı zamanda da bu kedi ve farenin diğer kedi ve farelerden çok farklı olduğunu da anlayacaksınız.

silah oyunları kategorisinde bulunan oyunumuzda; tatlı kedimiz kazandığı her fare için farklı bir para miktarı kazanmaktadır. Kedimizin kazandığı puanlar, yediği farelerin büyüklüklerine göre farklılık göstermektedir.

Keyif alacağınızı düşündüğümüz kedi fareyi yakalayınca oyununda, toplam olarak 3 çeşit fare boyutu bulunmaktadır. 1. faremiz gri renkte ve küçüktür. Kedimizin, gri renkteki fareyi yakalaması sonucunda 50 puan kazanırız. Para oyunları oyunundaki 2. faremiz ise beyaz renktedir ve orta boydadır. Kedimizin, beyaz renkteki fareyi yakalaması sonucunda 250 puan kazanırız.3.faremiz ise pembe renkte ev en büyük boyuttadır. Kedimizin, pembe renkteki fareyi yakalaması sonucunda 500 puan kazanırız. Tatlı kedimizin karnını doyurabilmesi için en büyük fare olan pembe renkteki fareleri yakalaması gerekmektedir sevgili arkadaşlar. Birçok seviyenin buluğu oyunumuzda, tüm seviyelerde izleyebilmek sizin elinizde. Başarılı olacağınız her seviye sonrasında, yeni bir seviyeye geçmeye hak kazanacaksınız. Sevimli kedinin çok hızlı olması gereken para oyunları grubundaki oyunumuzda, kedimizin hızlı ve dikkatli olması konusunda kendisine yardımcı olmanızı istiyoruz. Böylece sizlere bol pembeli bir zaman geçirmenizi diliyoruz. Bol şans hepinize.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir