Klima Bakımının Önemi

Sıcak yaz mevsiminin kapımızı çalmasına çok ama çok kısa bir süre kaldı. Sıcak yaz günlerinin gelmesi ile birlikte klima cihazlarının kullanımında % 100 ün üzerinde bir artış yaşanacaktır. Klima cihanızı çalıştırmadan önce periyodik bakımını ve temizliğini yaptırdınız mı ? Klimalar kış aylarında pek kullanılmadığından ötürü uzun süredir çalışmayan cihazlarda teknik ve hijyenik problemler sizi rahatsız edebilir. Cihazınızın sağlıklı ve uzun ömürlü çalışması için lütfen çalıştırmadan önce periyodik bakımını mutlaka yaptırınız. Periyodik bakımı yapılmayan klimalar sağlığınızı ciddi oranda tehlikeye atmaktadır.

Klima bakımının önemi

Uzun süreli kullanılmayan veya tam tersi uzun müddet çalışan klima cihazlarının filtre bölümünde biriken toz, pislik birikintilerinin temizlenmemesi durumunda klima cihazı sürekli olarak aynı hava sirkülasyonunu yapacağı için burada biriken tozu yeniden klimanın çalıştığı ortama salacaktır. Klimanızın ürettiği bu bakteri dolu havayı solumak istemiyorsanız mutlaka senede en az iki defa periyodik klima bakım işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Firmamız marka ve model gözetmeksizin her türlü klima cihazı için yerinde klima servisi hizmetinin yanı sıra, arıza tespiti, klima gaz dolumu, klima yer değişimi, klima kompresör değişimi hizmetlerini sunmaktadır.

0212 232 06 44 nolu acil klima servisi hattımızı arayarak gün içinde istanbul içi tüm bölgelere yerinde klima servisi hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için http://www.ustatamirci.com/ web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir