KUSURSUZ BİR PLAN, BİRBİRİNE GÜVENMEYEN BİR EKİP

Bir çok soygun filmi izlemişsinizdir. tek part film izle Özellikle bu konuda bir efsane olan Ocean serisinden sonra, diğer filmler biraz daha basit gelebilir gözünüze. Ama Kusursuz Soygun filmi, kaliteli oyuncu kadrosuyla bizleri etkileyecek bir film. Ryan Reynolds, David Hewlett, Kristin Booth gibi oyuncuların yer aldığı filmde, etkileyici bir senaryo ile, karşımıza çıkıyor.

Kevin, Rob ve Sam’in sıra dışı bir hobileri vardır: 3 idiots full izleasla hayata geçirmedikleri kusursuz soygunlar planlamak. Leo’nun da onlara bu yüzden ihtiyacı vardır. 20 milyon dolarlık tahvillerle göz koymuştur ve bu üç “uzman” hırsızın onları kendisi için çalmasını istemektedir. Bu riskli soygun onları korkutmaktadır. Üç arkadaş birbirlerine güvenebilecekler mi bunu göreceğiniz filmde, az aksiyon görsenizde, müthiş müzikleri, etkileyici sahneleri ve özelikle filmin son kısımlarında ki muhteşem görüntüleriyle sizleri kendine bağlayacak. Peki bu muhteşem filmi nasıl seyredeceksiniz ?

Film sitelerinin bir çoğunda açılan sayfa çöplük gibidir. Film izle
Her yerden bitmek bilmeyen tanıtımlar, kapanmayan reklam penceleri, istemediğimiz halde açılan site tanıtımlar doludur. Bunlar film izleme keyfimizi kaçırırlar. Fakat sitemizde, gereksiz reklamlar yoktur. sinema izle
Sadece sizinde istediğiniz gibi film odaklı bir sitedir. İstediğinize ulaşmak için ordan oraya, bu reklama tıklama gibi saçmalıkların olmadığı sitemizi sizleri bekliyor, yüzlerce filmi 1080p görüntüye kadar seyredebileceğiniz arşivimizi görmeniz için sizleri davet ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir