Moda Hiss

Moda, takibi zor ve bir o kadar da hızla değişen bir olgu. Sektörlere ayrılmış olsa bile takipteki bu zorluk hissedilir seviyede. Eskiden bir kaç renk ve modelde ilerleyen giyim modasından bahsedelim. Dünyanın dört bir yanında her geçen gün yeni defileler, yeni tanıtımlar, yeni konseptler oluşturuluyor ve sunuluyor. Giyim modasını takip edenler ve uğraş verenler bilirler ki elbise modelleri oluşturulan bu yeni konseptlerle binlerce farklı kombinasyonda olabiliyor. Sadece bayanlar için bahsetmiyoruz, baylar için de son zamanlarda farklı giyim modelleri ortaya çıkmakta.

Ayrıca önceden sabit ve pek farklı kombinelere sahip olmayan tesettür giyim modelleri de günümüzde modern gelişime ayak uydurmuş ve eşarp, şal, pardesü, kap, tunik, abiye gibi çeşit ve renk olarak inanılmaz bir büyüme dönemine geçti. Sadece yurt dışında değil, ülkemizde de giyim modası hızla büyümekte ve usta modacıların elinde şekillenirken, ithalat ve ihracat gelir giderlerinde önemli bir yere sahip olmakta.

Sadece kombinasyon olarak büyümekle kalmayıp ticaret sektöründe de önemli bir yere gelen giyim modasını takip etmekte bahsettiğimiz gibi zorlanabilir ve bu sektörü an be an takip edip, en yeni elbise modellerine en yeni tesettür giyim modellerine bir tıkla ulaşmak isteyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Moda Hiss adlı siteyi takip etmek !

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

1 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir