Need for Speed: Most Wanted – Oyun İçi Videosu

Beğenerek oynadığım en son Need for Speed oyunu Carbon’du. Yeniliklerin rol aldığı her oyunu severim ama… bir de aynı oyunu evirip çevirip piyasaya sürenler yok mu onlara gıcık oluyorum. EA, Need for Speed Carbon’dan sonra bu tür işlere kalkıştı. Shift diye bir oyun çıkardılar, sonra Criterion devreye girdi. Kardeşim seni ne pist yarışların için ne de polis olup kovalamaca oynadığımız için sevdik seni sokak yarışların için sevdik ne diye bana pist yarışlarını, hot pursuit leri kitliyorsun.

Beğenerek oynadığım son oyunu Carbon dedim ama seri içerisinde favori sıralamam Underground, Most Wanted, Carbon. Bir de son olarak Undercover’ı ekleyebilirim.

Artık NFS serisinin geliştirme işini Criterion Games üstlendi ve eski oyun zevkine ulaşmaya çalışıyor. Yeni çıkacak olan Need For Speed Most Wanted ise geçmişin arandığının en güçlü işareti olsa gerek.

3 gün önce yaklaşık 4 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı, açıkçası yeni dinamikler ve oyun hissi bana olumlu yansıdı. Siz de videoyu izledikten sonra yorum yazarsanız normal miyim değil miyim o zaman anlayabilirim (:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir