OYUN 2

Pepe  giydirme oyunları arasında kızları nasıl giydireceğinizi öğreniyor olacaksınız bu oyunlarda çok fazla zaman geçirip hatta çok eğlenceli zamanlar geçireceksiniz.

Pepe  kıyafetleri arasında pepe ye özel birçok kıyafet bulunmaktadır. Mesela örneğin bir kaptan kız hazırlayacaksınız öncelikle kaptanlara özel kıyafetleri bulmanız v o şekilde giydirmeniz gerekecek pepeyi haydi o halde çocuklar sizde kaptan kıyafetlerini hazırlayın ve kız giydirme oyunlarına başlayın.

 Kaptanların şapkaları özel kıyafetleri arasında birçok giydirme işlemi yapabilirsiniz. Renklerine göre ayırıp özellikle kategorilerden de örnekler alarak en iyi şekilde giydirebilirsiniz. Bu oyunlarda aslında kıyafetleri kategorilendirip giydirme eğitimi olacaktır. Her mekana giyilecek kıyafet farklıdır mesela partiye giden pepeyi nasıl giydirirsiniz kısacık elbiseler topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Kıyafetler başlı başına görsel ve göz alıcı olduğundan dolayı sizlerde bu oyunlarda zevk alarak oynuyor olucaksınız.

Pepe oyunları  oyunları internette birçok sitede yer almaktadır. Nasıl ve hangi oyunu oynayacağınıza karar verip oyunlarınızı o şekilde oynamanız oldukça faydalı olacaktır. Oyunlar çocukların yaşamında vazgeçilmez olduğu için sizde bu oyunları oynarken eminiz ki en sevdiğiniz oyunları aklınıza kaydedecek ve tekrar tekrar oynamak isteyeceksiniz. Haydi o halde hemen oyunlar kategorisinden bu oyunları seçerek en güzel giydirme oyunlarını oynayabilirsiniz.

Kaynak: pepe  ,  pepee oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir