R10.Net Davetiyesi

Merhabalar. Web ile uğraşan arkadaşların içli dışlı olmasalarda bir yerlerden duydukları forumdur r10.net. Tecrübe olarak başlangıç seviyesinden ileri-uzman seviuyeye kadar bir çok arkadaşın paylaşım platformu diyebilirim. Bunun yanında sadece web değil, içerdiği farklı kategoriler ile de -örneğin; alışveriş, ikinci el başlıkları gibi- geniş bir ilgi alanı oluşturuyor. Ancak r10.net üye alımı kapalı. Bunun avantaj ve dezavantajları mevcut. Forumda ticaret yapıldığı için dolandırıcılığın önüne geçilmesi için alınmış önlem olabilir bu. Tabi ki başka nedenleri de vardır. Ben 2007’den bu yana kullanıcıyım. İlk zamanlar pek aktif olarak kullan-a-masamda son 1-2 yılda daha fazla ilgilenmeye ve aktif rol oynamaya başladım.

R10.net diğer forumlar gibi değil, yani içeriği görebilmek için, linkleri görebilmek için üye olmanız gerekiyor zırvaları sadece üye çekme meraklısı forumlara ait olduğu için ve bu platformun tam tersi hareket ettiğini göz önüne aldığımız zaman herkese açık ancak görüş bildirmek ve aktif rol oynamak için üye olmanız biraz zor oluyor.

R10

Bunun içindir ki r10 yönetimi davetiye sistemini kullanıyor. Yani forumdan tanıdığınız bir arkadaşınızı referans göstererek -eğer ki arkadaşınızın davetiye hakkı bulunuyorsa sizi davet etmeli- üye olabiliyorsunuz.

Peki sadece böyle mi üye olunabilir ?

Hayır, buraya tıklayarak r10 davetiye istek bölümünü ziyaret edebilir ve bir adet davetiye isteyebilirsiniz. İstekleriniz muhakkak değerlendirilecektir. Size tavsiyem kurallar doğrultusunda hareket etmeniz. Davetiye istek için de bu söylediğim geçerli. Adrese girdiğinizde göreceğiniz bir başlıkta davetiye istek şablonu bulunuyor. Bu şablonu baz alarak istekte bulunursanız geri dönüşler daha hızlı olacaktır.

Ayrıca belirtmekte fayda var, bazı sitelerde r10.net davetiye satışı yapılıyor. Tavsiyem almamanız yönünde. Çünkü tespit edilirse hem satan kişinin hem de alan kişinin hesabı süresiz olarak banlanıyor. Paranızı kaptırmayın. Zira r10.net davetiye satışı yasak.

One thought on “R10.Net Davetiyesi”

  1. TheKorsans says:

    Ah bir üye olabilseeek 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir