Rast Mekanı

Bu sloganla yola çıkmış ve internette rastgele paylaşımların aksine rast gelmeyecek paylaşımlarla takipçilerine faydalı içerikler sunmayı hedeflemiş rastmekani.com. Blog dünyasında henüz 4 aylık bir blog. Yarı kişisel yarı genel kategorilerden oluşuyor. Dikkatimi çeken blogda sade bir tasarım ve düzenli içerik paylaşımı oldu. Blog sahiplerinin tamamen özgün içerik sunacağız gibi bir iddiaları yok. Amaçları faydalı gördükleri paylaşımları takipçilerine sunmak. İki üniversite arkaadşının beraber güncellediği blogda güncel konulardan tutunda internet ve teknolojiye, sanat ve edebiyata, kişisel paylaşımlara kadar bir çok kategoride kaliteli içerikler mevcut.

Müzikli dakikalar bölümünde türk sanat müziğine ve enstrümantel müziklere ağırlık verilmiş. Göksel BAKTAGİRe ait hicaz saz semaisi garip adlı eseri ilk defa burada dinledim. Gerçekten etkileyici ve dinlendirici bir parça.

Sizde RastGelmeyen Paylaşımlar Diyarında hoşunuza gidecek paylaşımlardan haberdar olmak isterseni siteyi izlemeye alabilir dilerseniz Facebook Hayran Sayfasından paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

Bu güzel bloga başarılar diliyor blog dünyasında süreklilik göstererek yerini ve çizgisini korumasını diliyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir