Restoria Discreet

Restoria Discreet Renk Yenileyici losyon
Restoria Discreet in yaptığı şey saça rengini veren ve bunlar kaybolduğunda saçın beyazlamasına neden olan renk pigmentlerini kaybeden saçlara geri kazandırmak. Yani restoria discreet Renk Yenileyici losyon saçın renklerini temelinden geri getiren bir ürün.
Saç rengi gözetmeksizin her türlü saça titizlikle ve yavaş yavaş etki eder. Ani bir değişim sağlamaz . Saçınızı yavaş yavaş doğal rengine dönüştürecek pigmenti saç gövdesine günden güne yükler.
Restoria Discreet ’i saçınızın beyaz kısımlarına uygulayarak kullanabilirsiniz. Hafif bir gri etki sağladığınızda dilerseniz uygulamayı bırakabilirsiniz ya da beyazlık tamamiyle kayboluncaya kadar kullanmaya devam edebilirsiniz.
restoria discreet Krem ve Losyon hem erkek hem de bayan tarafından kullanılabilen aynı etkide ve güvenlikte ürünlerdir. Saçın yapısına ve kişisel tercihe göre krem ve losyondan biri tercih edilmelidir..
RESTORIA DISCREET losyon, Zengin bir formüle sahiptir ve yoğundur. Yağlıdır, saça parlaklık katar.Saça şekil verme özelliği vardır

Restoria Discreet Kullanım
Yeterli miktarda avuç içine dökülür, saç köküne ve tüm saça sürülecek şekilde, parmak uçları ile hafifçe masaj yapılarak yedirilir ve saçın beyaz olan bölümlerine tarayarak uygulanır.
Ortalama 3-4 hafta boyunca (Bu süre yaş, saçın yapısı, saçtaki pigment oranı gibi kişisel özelliklere ve çevre şartlarına bağlı olarak daha uzun ya da kısa olabilir), beyaz saçlar kademeli olarak kayboluncaya ve saç istenilen tona ulaşıncaya kadar her gün restoria discreet uygulanır.
Saç istenilen renge ulaşınca, oluşan rengi korumak için ürün haftada bir veya iki kez uygulanmaya devam edilir.
Kullanım sıklığı, saçın durumuna ve ihtiyaca göre daha sık veya daha seyrek olabilir. Saç kendi rengine ulaşıncaya dek, saç haftada en fazla iki kez şampuanlanmalıdır.
Saç, kepek önleyici ve kremli şampuanlar ile yıkanmamalı, silikon bazlı saç ürünleri (şampuan, krem vb) kullanılmamalıdır.
Güneş ışığı renklenme sürecini hızlandırdığından, bundan faydalanmak için Restoria Discreet Krem sabah saatlerinde uygulanmalıdır.
Akşam saatlerinde ve gece yatmadan önce uygulanmamalıdır.
Restoria Discreet Krem tamamen kuru saça uygulanmalıdır.
Saça uygulandıktan sonra yıkanmamalı, ıslatılmamalı ve bir sonraki uygulamaya kadar saçın üzerinde bırakılmalıdır.
Saç kendi rengine ulaşıncaya dek, Restoria Discreet Krem ile birlikte diğer saç ürünleri (jöle, sprey,vb) kullanılmamalıdır.
Restoria Discreet almak için http://restoriadiscreetturkiye.com/ adrsinden veya 0312 241 33 99 numaralı telefondan bilgi ve sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir