Rogaine

Rogaine saç dökülmesi ve yeni saç çıkarmada dünyada bir numaralı üründür. Roganie dünyada bütün doktor ve saç dökülmesi tedavisinde uzman olan bütün kişiler tarafından tavsiye edilmetedir.

Rogaine sırrı ise bu kadar etkili olmasının altında minoxidil denen hammadde bu rogaine de yüzde 5 içerir. Peki minoxidil nedir dersek Minoxdil, damarları gevşeterek genişlemelerini sağlayan damar açıcı bir ilaçtır. Direkt saç derisine sürüldüğü için diğer birçok ilaca göre daha kesin sonuçlar alınmaktadır.

Damarların genişlemesi yoluyla tansiyonu düşürerek, kalbin daha rahat kan pompalamasını sağlar. Minoxidil, her ne kadar ilk çıktığında tansiyon düzenlemek amacıyla üretilmiş olsa da, ilacı kullananlarda kıllanma gibi yan etkiler görülmesi nedeniyle son yıllarda geliştirilen Minoxidil´in solüsyon hali, saç dökülmesine karşı etkili bir tedavi yöntemi olarak piyasaya sunulmuştur.

Piyasada %2 ve %5 minoxidil ismiyle reçetesiz olarak satılan Minoxidil solüsyon, kadınlar için ´5 , erkekler için %5 olarak kullanılmaktadır.

Minoxidil: Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından resmen onaylanmış tek ilaçtır

Rogaine Erkekler için piyasada iki tip bulunmaktadır birincisi rogaine losyon ikincisi ise Roganie Foam yani köpük formatında bu ürünü şimdi http://rogaineturkey.com/ adresiden veya 0312 241 33 99 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir