Rüya Tabirleri

Uzmanlara göre uyku birkaç evreden oluşmaktadır. Uykusu gelen insan yatağına yatar ve gözlerini kapatır. Kısa süre sonra göz kapakları belli belirsiz titremeye başlar. İnsan o sırada uykuya dalmıştır ve rüya görmektedir. Bazen doktorlar, hastalarına belirli ilaçlar verirler. Bu ilaçlar uykuyu derinleştirebilir ve rüyaları da etkileyebilir. Bu durumda rüya da görülmeyebilir. Ancak ilaç almadan uyuyan bir insan mutlaka rüya görür. Rüyalar renkli ya da siyah beyaz olabilir. İnsanların çoğu, siyah beyaz rüya gördüklerini söylemektedirler.

Yapılan araştırmalara göre kadınlar erkeklere göre daha renkli rüyalar görmektedirler.

Rüya tabirleri sözlüğü, gördüğünüz rüyalar ile ilgili sizlere genel fikirler verme amaçlıdır. Rüyada görülen aynı nesneler farklı koşullar altında ya da farklı nesneler ile birlikte görüldüğü taktirde bambaşka anlamlara gelebilir. Sizde rüyanızın rüya tabiri sözlüğüne göre ücretsiz yorumlatabilirsiniz.

Web sitemiz www.ruyatabirler.com adresimizde sizlerden gelen rüyalarda yayınlanmakta olup yoruma açıktır.

Göndermiş olduğunuz rüyalar herkezin okuyabileceği şekilde web sayfamızda rumuzunuz ve rüyanız şeklinde yayınlanmaktadır. Diğer bilgileriniz kimseyle paylaşılmıcaktır.

Kaynak: rüya tabirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir