Sinemalar

Günlük yaşamın stresinden bir anlamda kaçış ve rahatlama amaçlı aktiviteler yapıyor insan. Spor olsun, kültürel aktiviteler olsun zihnini temizlemek istiyor. Bu kaçış yollarından birisi de şüphesiz ki sinema. Her hafta vizyona giren yeni filmler stres atmak için uygun bir yol oluyor. Ancak her filme gitmek de mümkün değil gibi. Fragmanları izlemek istiyorsunuz, yayınlanan tüm fragmanlar filmlerin can alıcı noktalarının birleşimi olduğu için her zaman ilgi çekici oluyor ve beklentiyi artırıyor. Filmi izlediğinizde ise hayal kırıklığına uğrayabiliyorsunuz.

Böyle durumlarda izleyemediklerinizi full film izleme şansı arıyorsunuz. Ancak internette istediğiniz çözünürlükte ve kalitede film bulmak zor. Bu yüzden kaliteli ve sağlam siteleri tavsiye ediyorum. Ayrıca izleyeceğiniz filmleri özenle seçin, film izlemek her ne kadar eğlence olsa da size bir şeyler katacak filmler izlemenizde fayda var.

2011 yapımı yönetmenliğini Chris Crow’un yaptığı ve kadrosunda Scarlett Johnson, Jack Gordon, Michael Jibson gibi isimleri bulunduran Panic Button, Türkçe adı ile Öldüren Hata izlemenizi tavsiye edebileceğim filmlerden. Filmin konusu ise kısaca şöyle; dört kişi internet sitesi aracılığıyla Newyork’ta bir tatil kazanırlar. Bu seyahat onlar için sadece tatil mi yoksa arkadaşlarıyla aralarında oynayacakları ölümüne bir oyun mu olacaktır ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir