Surveyscout İle Kazanacaklarınız

SurveyScout’ta anketin uzunluğuna göre anket ücreti belirlenmektedir. Bununla birlikte İngilizce olan anketlerin ücreti diğer dillerdeki anketlere oranla daha fazladır. Anket ücretleri 5$ ile 75$ arasında değişmektedir. Dolayısıyla ödemiş olacağınız üyelik ücretini de birkaç anket doldurarak geri kazanmanız çok kolaydır. Üstelik İngilizce bilmeseniz bile kolay olarak basit kelimelerden hazırlanan İngilizce anket sorularına Google’da bulunan çeviri hizmeti ile cevap vermeniz çok kolaydır.
Surveyscout anketleri nasıl doldurduğunuza da dikkat etmektedir. Çünkü küresel bir yapılanmaya hitap eden ciddi bir kuruluştur. Dolayısıyla anketleri gelişigüzel mi yoksa gerçekten okuyarak mı doldurduğunuza dikkat etmektedir. Siz bu işi ciddiye alırsanız SurveyScout sizlere yüksek ücret ödeyeceği anketleri göndermeye başlayacaktır.

Bunların dışında yine SurveyScout’ta düzenlenen anket yarışmalarına katılabilir ve bedava tatil ya da alışveriş ödüllerini de kazanabilirsiniz. Ancak belirlenen anket limitini yine belirlenen süre içerisinde doldurmanız gerekecektir. Daha sonrasında genellikle düzenlenen çekilişe katılmaya hak kazanırsınız. Bu çekiliş sonrasında da talih size gülerse bedava tatilinizi ya da alışverişinizi kullanabilirsiniz.

SurveyScout’a üye olduğunuzda Surveyhead üyeliği ücretsizdir. Surveyhead.com’a üye

olduğunuzda 5 dolar sizlere hediye edilecektir. Anket doldurarak bu site üzerinden para kazanmakla birlikte Surveyhead.com sitesinden de anket doldurarak kazanç elde edebilirsiniz. Dolayısıyla bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz. Surveyhead.com ödemelerini paypal aracılığıyla yamakta ve sizlere gönderilecek anketler ortalama 5$ civarında olmaktadır. Uluslararası çalışan bir diğer firma olan Surveyhead tarafından gönderilen anketleri de doldurarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca diğer ücretsiz üyelik veren anket sitelerin listesi için Anket Listesi sitesine bir göz atın.

2 thoughts on “Surveyscout İle Kazanacaklarınız”

  1. Goomass says:

    Surveyhead Türkiye’ye ödeme yapıyor mu, merak ettim.

  2. Goomass Dijital Eğitim Kiti says:

    Site ne kadar güvenilir.Ödemeler vaktinde yapılıyor mu ? merak ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir