Tatilciler ! Erken Rezervasyondan Yararlanın !

Yazın gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte tatil sezonu da açıldı. İşini bilen tatilciler erken rezervasyonla kaliteli otellerde uygun fiyata kalma imkanı yakaladı. Erken rezervasyonun sağlamış olduğu bir çok avantajdan yararlanan tatilciler tatillerini ucuza getirerek hem cepleri hem de zihinleri rahat bir şekilde tatil yapmaya başladılar.

Tatil köyleri ve otellerin yaz sezonu için önceden hazırlamış oldukları kampanyaları takip edenler çok güzel indirimler yakalamış bulunuyorlar. İndirim ? Evet, normal sezon fiyatlarının neredeyse yarı fiyatına tatil yapma imkanı bulan erken rezervasyon yaptıran tatilciler fiyat / kalite anlamında normalde bütçelerini zorlayabilecek lüks otellerde ucuza tatil yapıyorlar.

Erken rezervasyon her açıdan tatilci lehine bir karar. Neden mi ?

Diyelim ki bir otele aradınız ve erken rezervasyon imkanından faydalandınız. İnsanlık hali, tatil zamanı başka bir işiniz çıktı. Tekrar arayıp rezervasyonunuzun zamanını değiştirebilir ya da iptal ettirebilirsiniz. Yani her hangi bir zorunluluk bulunmuyor.

Ulaşım konusunda aklınıza takılanlar olabilir, bu konuda açıklama yapmak gerekirse şöyle söyleyeyim, bazı otobüs firmalarıyla anlaşmalı otel/tatil merkezlerinde ulaşım ücretsiz ya da verdiğiniz ücret dahilinde. Örneğin bir otele rezervasyon yaptırdınız, bir kaç gün öncesinden otele özel tahsis edilmiş otobüs sizi belirlenen yerden alıyor ve otelinizin kapısına kadar getiriyor.

Uzak yolculukları sevmiyor olabilirsiniz, bunun için ise kararlarınızı kesinleştirdikten sonra yine 2 ya da 3 ay öncesinden ucuz uçak bileti ayırtabilir ve çok çok büyük miktarda indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Aklınızda bulunsun; uçak biletleri genelde 2 ya da 3 ay öncesinde neredeyse 5’te 1 fiyatına satılıyor.

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla o da olmadı kendi başınıza rahat bir tatil yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken erken rezervasyon hakkında biraz bilgi sahibi olmak ve tatil için hazırlıklara şimdiden başlamak (:

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir