Tır Oyununda Aksiyon Devam Ediyor

Masa başı işleri hayat boyu sıkıcı gelmiştir insana. Masa başında çalışıyor ve canınız fena halde sıkılıyor mu? Bu yazı ile imdadınıza yetişmek isterim. Geçenlerde benim de canım çok sıkılıyordu. İnternet üzerinde oynanan oyunlarda birisini oynadım. Zaman çabucak akıp gittiğini ve heyecan fırtınası yaşadığımı hissettim.

Bilgisayar oyunlarından güzel bir oyun tanıtacağım size. Oyunumuz tır oyunları. Oyunun ilk giriş bölümünde tırrınızı seçiyorsunuz. Tırınızın boyasından dış görünüşüne tüm fiziksel özellikleri ile motor yapısı beygiri gibi tüm mekanik özelliklerini değiştirebiliyorsunuz. Seçtiğiniz tır ile tır yarışlarına girip yarışma sonucunda hesabınıza bir miktar sanal para yatırılmaktadır. Peki, ne işe yarıyor bu sanal para? Sanal para ile daha gelişmiş sistemli bir tır alabilir ya da tırınızı baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

Yarışmaktan sıkıldınız mı? Aradığınız macera ve aksiyon ise tır oyunlarının içinde sizi sizden alacak aksiyonun doruklarına çıkaracak bölümler oyunun içerisinde mevcuttur. İsterseniz tırrınız ile mafya liderlerinden kaçabilirsiniz? Düşünsenize büyük bir tırın içindesiniz ve tırrınızı elinden almak isteyen birileri sizi kovalıyor. Tırrınızı kaptırmamak için hızlıca kaçmalısınız. Yolda giderken de önünüze bir takım engeller çıkmaktadır. Hızlı girilen virajlarda aracınız savrulmaktadır.

Tır oyunu internet üzerinde oynanan faydalı oyunlardan birisidir çünkü bu oyun sayesinde trafik bilgisi elde etmiş oluyoruz. Trafikte bulunan araç çeşitlerinden tutun trafik işaret ve levhalarının anlamlarını da öğrenmiş oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir