Türkiye’nin Büyüyen Yıldızı Arnica

Türkiye’nin Büyüyen Yıldızı Arnica

Arnica ülkemizde ki küçük ev aletleri sektörüne farklı bir bakış açısı getirmek amacıyla kurulan firmadır. Son dönemlerde tecrübesi ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer edinmeyi başarmıştır. Bu başarılarının arkasında yatan ise bilgi ve birikimini objektif bir şekilde kullanmasıdır. Şirket olarak arnica ar-ge faaliyetlerine çok yüksek yatırım yapar. Bu da kısa bir süre içerisinde ürünlerinin daha fazla tercih edilmesini sağlayacaktır.

Ülkemizin büyüyen yıldızı olarak ön plana çıkan şirket, pek çok ülkede de en çok satan ürünlerin mimarı olmuştur. Fonksiyonel, kaliteli, pratik ve doğrudan soruna yönelik çözümler sunması da bu başarıda önemli bir rol oynamaktadır.

Arnica’nın ilkleri

Ülkemizde yer alan ilk narenciye sıkacağı, et ve kıyma makineleri arnica piyasaya sürerek bu anlamda bir ilkin ortaya çıkmasını sağlamıştır. O dönemlerde Senur ismi ile var olan şirket 2001 senesinden sonra isim değiştirerek arnicayı kullanacaktır.  Künyesine göz atılacak olursa 2009 yılında “Tüketici kalite ödülü” ve Avrupa’nın en iyi ev aleti ödülünü alacaktır. Halen üretimine aktif bir şekilde devam eden şirket dünyanın en otuzdan fazla ülkesinde tanınan ve kullanılan bir marka olmaktadır.

Arnica için kalite uygun ürünlerin uygun bir şekilde üretilmesi anlamına gelir. Bu bağlamda rakiplerinin bir adım önüne geçtiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Ar-ge çalışmaları ve ilklerin yardımıyla tozu yok eden su sistemli elektrik süpürgesi en çok satılan ürünler arasında ihtiyacı olan yeri kolaylıkla bulmuştur. Kaliteli bir yaşama sahip olmak istiyorsanız sizler de bu arnica ürünlerden bir tanesine sahip olabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için sizler için hazırladığımız internet adresimizi ziyaret etmenizi öneririz. İnternet adresimizde yer alan birbirinden farklı ürün seçeneği arasından sizin için uygun olan bir tanesi mutlaka çıkacaktır. Ürün yelpazesi arasından uygun bir ürünü tercih etmek adına bizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda internet adresimizde çok kaliteli ev eşyaları ve hayatınızı kolaylaştıracak bilgilerin bulunduğu da unutulmamalıdır. Daha kaliteli olanına sahip olmak adına bizi ziyaret edebilirsiniz. Sizi bu sebepten en kısa süre içerisinde http://www.buroteknik.com/ adresine bekliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir