Uğur Dalkıran

Tamamen kendisinin hazırlamış olduğu, Benzersiz Bir WordPress Teması ile blog aleminde yer bulan Uğur Dalkıran, kendi blogunda günlük yazılarını paylaşıyor. Yazıları kimi zaman ağırlıklı olarak CSS, İnternet ve Teknoloji ve güncel konuları ele alıyor. Bu gibi konularda hedefi ise, hem bildiklerini ziyaretçilerine aktarmak hem de kendini bu konularda daha da üst seviyelere çıkarmak.

Uğur Dalkıran, ziyaretçilerine sık sık yazılar yazmak istesede, sosyal hayatı nedeniyle bazen yazılarına ara vermek zorunda kalıyor. Bu durum ziyaretçilerinin merak duygusunu arttırırken, Uğur’a ise yeni bir heyecan katıyor. (:

Uğur Dalkıran, bazen Oyun kategorisinde, bazen Müzik kategorisinde, bazen ise tamamen Eğlence kategorisindeki yazdığı yazıları ile, ziyaretçilerinden eğlenceli yorumlar almayı başarıyor.

Yazılarında güncelliğe önem vermesinin yanında, özgün ve kaliteli yazılarını da ziyaretçileriyle buluşturan ugurdalkiran.com’u yakıdan takip etmek için blogu ziyaret edebilirsiniz. Git: www.ugurdalkiran.com

One thought on “Uğur Dalkıran”

  1. Uğur Dalkıran says:

    Bana yer verdiğin için çok teşekkür ederim Kenan. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir