Ümraniye Siemens Servisi

Ümraniye Siemens Servisi

Beyaz eşya sektörü, son yıllarda çok farklı özelliklere sahip, elektroniğin her türlü imkanlarından yararlanılan ürünler geliştirilmiştir. Bu ürünler hızlı bir şekilde evlerimizdeki yerlerini almışlardır. Dolayısıyla, beyaz eşyalardaki arıza türleri ve çeşitleri de farklılaşmıştır. Bundan dolayı üretici firmalar, teknik servis eğitimlerine ağırlık vermişlerdir. Firmamız da beyaz eşya tamir ve bakımlarında her türlü eğitimi ve bilgiyi çalışanlarına sürekli olarak vermektedir.

Ümraniye Siemens servisi olarak hizmetlerimiz en üst düzeyde ve en kaliteli şekilde vermek için çalışıyoruz. Personel alımlarımızda mutlaka eğitimli kişilerden yararlanmakta, en yeni ve güncel bilgilerle donatmaktayız. Çalışmalarımızı çok daha verimli hale getirmek için, araç ve gereçlerimize makine parkurumuza sürekli olarak yatırım yapmaktayız. Firmamızı beyaz eşya arızalarınız için aradığınızda, telefonda karşılamayı yapan personelimiz size randevu vermekte ve arıza ile ilgili bilgileri not etmektedir. Arızaların küçük ya da büyük arıza veya az ya da çok tutarlı iş olması bizim için hiç önemli değil. Her iş ya da her arıza bizim için aynı önceliğe sahiptir. Size verilen randevumuza zamanında gelmek bizim ilk öncelikli olarak dikkat ettiğimiz bir konudur. Servis verilecek yere zamanında giderek sizlerin de bekleyerek zaman kaybetmenizi önlemekteyiz. Diğer bir önceliğimiz de servis verdiğimiz yerdeki temizlik ve düzeni korumaktır. Bunun sağlanması için ekibimiz gerekli hassasiyete sahip olarak çalışmaktayız. Servislerimizde kullandığımız yedek parçalarımız, firmanın orijinal yedek parçaları olup, garantili olarak tarafımızdan değiştirilmektedir. Çalışmalarımızın hiçbirinde garantisi olmayan ve isimsiz yedek parçalar kullanmıyor, hatta servislerimizdeki uygulamalarımıza sonraki bir yıl için bakım garantisi sağlıyoruz. Kartal Siemens servisi olan firmamız, servis hizmeti verdiği her işle ilgili kayıtlar tutmakta ve müşterilerimizin şikayetlerini takip etmektedir. 7/24 olarak sunduğumuz servis hizmetlerimiz sayesinde bölgemizdeki her arızaya anında cevap verebiliyoruz. Ayrıca, uyguladığımız gezici servis hizmetlerimizle acil ve umulmadık zamanda ortaya çıkan arızaların giderilmesinde etkin bir rol oynamaktadır.

Kadıköy Siemens servisi olarak, bölgemizdeki beyaz eşya arızalarına zamanında ve hızlı müdahale ederek, kaliteli hizmet vermekteyiz. Arızaların giderilmesinde gereken her türlü özeni gösteren servisimiz, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir