World Of Tanks

Blog yazılarımda çeşitli konulardan bahsediyorum, ilk yazılarımda orjinal oyun alımına değinmiş ve bir oyunun özet incelemesini yapmıştım. Uzun zaman olmuş oyunlardan konuşmayalı (: Oyun dünyası artık tekli oyuncu modundan çok çoklu oyuncu yapısına geçti. İnternet kullanımının artması ve kısa single player senaryoları yüzünden olsa gerek artık online oyun dönemi başladı ve hızla yayılıyor. Bu yazıda tanıtacağım oyun ise World Of Tanks. Adından biraz olsun anladınız heralde, ikinci dünya savaşına gidiyoruz!

World Of Tanks

World Of Tanks (WOT) ikinci dünya savaşı sırasında son derece önem arzeden savaş silahlarından biri olan tanklarla oynayabileceğimiz bir tank simülasyon oyunu. Tank oluyoruz tank! (:

İkinci dünya savaşının büyülü atmosferini yaşamak ve bu savaşta gerçek oyuncularla kıyasıya bir mücadeleye girmek insana heyecan veriyor. Bazı oyunlarda sadece kısa bir sürelik oynanmasına izin veren tank bölümlerini ve kısır tank özelliklerini unutun. Tankların dünyasına WOT ile atılın.

En güzel yanlarından birisi ne biliyor musunuz? Oyundaki denge sistemi. Saldırı ve savunma seçeneklerinize göre artı ve eksi özellikler ediniyorsunuz. Bu da oyun oynarken tek düze gidişatı engelleyip çoklu alternatiflerle oyundan azami derecede zevk almanızı sağlıyor. Örneğin savunmada zırh gücü fazla tanklar kullanabilirken saldırı aşamalarında daha hızlı ve vuruşu seri tanklar kullanabilirsiniz. Farklı ülkelerin ürettikleri tank özellikleri oyuna çok başarılı bir şekilde aktarılmış ve denge unsuruna dikkat edilmiş.

Orjinal oyun diye girdik konuya, aklınıza hemen ücret gelebilir. Merak etmeyin, World Of Tanks tamamen ücretsiz.

İkinci dünya savaşında safınızı belli etmek için oyunu hemen indirin ve bu heyecanı gecikmeden yaşayın. İndirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanabilirsiniz.

World Of Tanks indir

Ayrıca, tamindir.com ekibi tarafından hazırlanan yeni video bölümüne göz atmanızı tavsiye ederim. Şahsen bir oyunu indirmeden önce oyun videoları ile bir fikir sahibi olur ve hoşuma giderse o oyunu indiririm.

WOT

2 thoughts on “World Of Tanks”

  1. doğukan says:

    paralımı bu

    1. admin says:

      Ücretsiz, ancak istersen aylık premium üyelik alabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir