2014 KABARIK GELİNLİK MODELLERİ

Gelinlik modelleri ve aksesuarları genç kızlar için çok önemli konulardır. Hayatlarının bu en özel gününde çok güzel ve uyumlu bir görüntü oluşturmak istemeleri çok doğaldır. Bu yüzden modacılar her yıl kreasyonlarını yenileyerek, genç kızların hayallerini süsleyen bu özel giysi modellerini değiştirmektedirler.

papatyaGelinlik modelleri genç kızın yaşı ve fiziği göz önüne alınarak seçilmelidir.  Tabi düğün konseptinin de gelin ile uyumlu olması gerekmektedir. Bu yüzden kapsamlı bir araştırma yaptıktan sonra karar verilmeli ve bunun sonucunda gelinlik alışverişi tamamlanmalıdır.

Dantel gelinlik modelleri her yaştan gelin adayına hitap etmek ile birlikte, daha çok balo salonu ya da düğün salonları için uygun bir gelinlik modelidir. Eğer gelin adayı çılgın bir parti ile dünya evine girmeyi planlıyorsa, bu model gelinlik biraz ağır kalabilir ve tezat oluşturabilir. Kabarık gelinlik modelleri ise daha çok uzun boylu ve ince bir fiziğe sahip olan gelin adaylarına hitap etmektedir. Balıketi gelin adayları kabarık modellerde olduğundan daha kilolu ve daha kısa görünebilir, buna dikkat edilmesi lazımdır.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir