24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu Olsun

Saygı değer öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır ve şahsım adına konuşuyorum beni bu günlere getiren bütün öğretmenlerime teşekkür ediyorum. Öncelikli olarak öğretmek gibi zor bir görevi kendilerine meslek edindikleri için. Bu görevlerini de layığıyla yerine getirdikleri için.Anlatmayı değil, öğretmeyi kendine prensip edindikleri için.

Bilindiği üzere Millet Mektepleri Başöğretmenliği unvanını almış önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ü saygıyla anıyorum ve onun yolunda ilerleyen sevgili öğretmenlerimize tekrar ve tekrar teşekkürlerimi sunuyorum. 

Bu özel günü öğretmen sıfatını kazanmış her birey için kutlanması gerektiğini düşünüyorum. İlk öğretmenim annem ve babamdı daha sonrasında neredeyse 16 yıllık öğrenim hayatımda nice öğretmenlerim oldu. Yeri geldiğinde arkadaşlarım oldu öğretmenim yeri geldi tanımadığım kimseler. Her kesimden insanın, öğretmenlik yapmış olan  herkesin bu özel günün içten dileklerimle kutluyorum. Yetişmekte olan nice öğretmen adaylarını da unutmamak gerekir. Geleceğimizin bu önemli şahsiyetlere bağlı olduğunu unutmamalıyız.  Bu önemli vazifeye atanmayı bekleyen her bir öğretmen adayına da sabır diliyorum.Umarım her şey gönlünüzce olur.

Mustafa Ali Arıkan

1991 yılı Ankara Çankaya doğumluyum. Tek bir şehirde uzun bir süre kalma şansına erişemedim. İlkokul yıllarımı Ankara,Mardin ve Bursa da geçirdim. Lise hayatımı samimim arkadaşlar edindiğim ve hala irtibatı koparmadığım Düzce Fen Lisesinde tamamladım. Şu anda OMÜ Diş Hekimliği Fakültesinde 3. sınıfta öğrenim görmekteyim. Amatör olarak kalecilik yapıyorum, yalnızca Düzce’de kulüp deneyimim olsa da sahaları daha terk etme niyetinde değilim. Ayrıca bir hayvan sever ve onları korumaya çalışan biriyim. Üniversite hayatımı tamamladıktan sonra başarılı bir diş hekimliğinin yanı sıra protez uzmanı olmak istiyorum,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir