Altın fırsat

Her dönemde ekonomik yatırımların gözdesidir altın. Özellikle günümüz yatırım türleri arasında en popüler olanıdır belki de.  Hem çağrıştırdığı kavramlar, hem verdiği güven, hem de uzun vadeli bir yatırım aracı olması sebebiyle her zaman popülerliğini korumuştur.

Son yıllarda altına yapılan yatırımların çeşitlenmesiyle bu özelliklerini koruyor olması bir yana, yatırımcıların altını farklı seçeneklerle değerlendirebilmesi de mümkün. Örneğin bankaların altın için yarattığı yatırım fırsatları. Teb de yatırımcılara büyük bir fırsat yaratmak için “Teb Altın Hesabı”nı beğenimize sunuyor. Bu hesap, istediğinizde altın olarak, istediğinizde de nakde çevirebileceğiniz bir yatırım aracı hale geliyor.

Teb; yatırım yaptığınız altının çalınma, eskime, kaybolma riski olmadan, işçilik maliyetine ödeme yapmadan bu hesabı açmanıza olanak sağlayarak müşterisine gerçekten de büyük bir avantaj sağlıyor.  Üstelik şimdi Teb’de vadeli altın hesabı açtırdığınızda %1,40’a varan faiz oranıyla yatırımınızı daha iyi değerlendirebiliyorsunuz.  Ayrıca bu yatırımdan hesap işletim ücreti alınmıyor.

Türkiye Bankalar Birliği’nin (TBB) verdiği istatistiklere göre 2012 yaz döneminden bu yana internet üzerinden yapılan altın alışverişinin %40 arttığına dair verdiği bilgi, Teb Altın Hesabı’nın, altına yatırım yapmak isteyip de çekinceleri olan yatırımcılar için altın bir fırsat olduğunu gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir