Apple Servisi

Bugün ki adıyla “CİHAN BİLGİSAYAR” 2005 yılında “Notebook World” ismi ile sektöre ilk adımını atmış ve ürün, hizmet çeşitliliğini git gide daha da büyüterek hizmetlerini devam ettirmiş ve bugüne gelmiştir.

Apple Servisi olarak hizmet veren firmamız faaliyetleri sürekli büyüyerek genişler. Yüzde Yüz müşteri memnuniyeti sağlayan Apple Servisi müşterilerine en kaliteli hizmeti en kısa en uygun fiyatlar ile sunacaktır. Üzerinde “En düşük Fiyat” ibaresi bulunan ürünlerimizden birini daya uygun fiyatlarla gördüğünüzde firmamız fiyatta aşağıya çekme yapacağını siz değerleri müşterilerine taahhüt etmektedir.

Güler yüzlü, personeli uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile uygun fiyatlarla sunduğu hizmetlerinde ihtiyaç sahiplerinin ilk tercihi olan Cihan Bilgisayar vermiş olduğu Yetkili Apple Servisi ile problemlerinizi eksiksiz çözüme ulaştıracaktır.

2. El bilgisayarlar tarafımızdan tüm testlerden geçirildikten sonra sorunsuz bir şekilde satışa sunulmaktadır.

Cihan Bilgisayar olarak İstanbul’da bulunan tüm semtlere ve ilçelere Apple markalı cihazlarınız için teknik mac servis hizmeti vermekteyiz. Apple Lcd ekranlarınız temizlenir, Apple marka bilgisayarınızın genel kullanımı, Apple MacBook bilgisayarlarınızın kurumu hakkında ilgili destek alabilirsiniz.

Aynı zaman da Apple ürünü telefonlarınız için firmamızdan yetkili iphone servisi için de hizmet alabilirsiniz.

Eğer bir işyeri sahibi iseniz tüm iş yerleri ile aylık ve yıllık olacak şekillerde Apple Cihazlar için bakım ve onarım anlaşmaları yapmaktayız, bu durumdan faydalanmak için telefon numaralarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tüm bu teknik servislerimiz haricinde ilgili tüm müşterilerimiz için özel bilgisayar kursu hizmeti de vermekteyiz.

Kapıda ödeme seçenekleri ile birlikte Apple Mac servisi Apple ipod, Apple Mac Pro Bilgisayarlarınız, Apple ipad gibi daha bir çok Apple cihazlarınızın onarım ve bakımı için bize ulaşın. 0(212) 244 65 26 / 0535 365 64 46

Site: http://appleservisi.com kelime “apple servisi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir