Atari Oyunları Oyna

Oyun oynamak her insanın boş zamanlarını en keyifli şekilde değerlendirdiği aktivitelerden bir tanesidir. Özellikle çocukların daha çok ilgi duyduğu bu aktivite internet çağının gelişmesi ile bir hayli değişim gösterdi. Çocuklar daha çok internet üzerinden oynanan oyunlara ilgi duymaya başladı. Bunun sonucunda internette oyun sitelerinin sayıları bir hayli arttı. Sayıları fazla olan oyun sitelerinde ki kalitede aynı doğrultuda azaldı. İnternet aleminde kaliteli diyebileceğimiz oyun sitesi sayısı bir elin parmaklarını geçmez diyebiliriz. 

www.cocux.com’da bu kaliteli sitelerden bir tanesi. Adını sıkça duyurmuş olan cocux.com bir çok kategoride de oyun hizmetini başarılı bir şekilde sürdürüyor. Diğer sitelerde bulamayacağınız kategorilerde oyunları bünyesinde bulunduran oyun sitesini daha çok atari oyunları ile duymuşsunuzdur. Çünkü atari oyunları her sitenin içeriğinde olmayacak olan bir oyun alanıdır. Hepimizin çocukluktan hayranlık duyduğu o atarilerin oyunları tekrar canlanarak cocux.com aracılığıyla bizlerle buluştu. Gerçekten oynarken insan hüzünleniyor ve geçmişi hatırlıyor.

logo2

Gereksiz reklamlardan da uzak olan site sadece oyun amaçlı hizmet verdiği içinde kendini oldukça geliştirmiş. Biz oyun severlerin enn büyük dertlerinden birisi olan reklamlardan arındırılan site çocuklarımıza güvenle açıp emanet edebileceğimiz sağlamlıkta. Nostalji oyunlarına bakmak ise çok kolay bir tık ile karşınıza çıkacak olan atari oyunları sizleri bekliyor. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir