Ataşehir ve Civar Bosch Servisi İnternete Taşındı

Teknolojik değişim ve gelişimleri tüm ürünlerine monte etme başarısı ile üretimleri sonrası tüketiciden geçer not alarak başarılarını devamlı kılan Bosch, beyaz eşya üretimlerinde dünya sıralamasında önemli bir noktada bulunmakta, günümüz müşteri isteklerini yerine getirme konusunda ise sayısız başarılı çalışmaya imza atmaktadır. Farklı bakış açısıyla yarının teknolojileri konusunda uzman bir duruş sergileyen Bosch, dünya ölçeğinde bu duruşunu yine başarı ile sağlamlaştırmaktadır.

İstanbul genelinde her bölgede şubeleri ile kurumsal bir bağ aracılığıyla hedeflerine ulaşan kuruluşumuz, Bosch marka tüm beyaz eşya ürünlerin teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini günümüz firma anlayışı çerçevesinde başarı ile gerçekleştirmektedir. Firmamız, dünya standardında hizmet kalitesini İstanbul halkının hizmetlerine sunarken, edinmiş olduğu getiriden dolayı hedeflediği noktada bulunması neticesinde dün olduğu gibi bugün de hizmetlerine devam etmektedir.

Kadıköy bölgesinde aktif çalışmalarını günün yirmi dört saati gerçekleştiren ve bölge halkının beğenisini kazanan Kadıköy Bosch Servisi, günümüz tüketici talepleri konusunda titiz çalışmalarını en hızlı ve kaliteli şekilde yerine getirmektedir. Şubemiz, kurumsal anlayışımızla paralel olarak hizmet ayrıcalığını değerli Kadıköy sakinlerine sunma başarısı göstermektedir.

Ataşehir bölgesi ve civarına nitelikli ve sağlıklı hizmet anlayışını her çalışmasında ayrı bir disiplin ve titizlik içerisinde tatbik eden Ataşehir Bosch servisi, bugün müşteri memnuniyetine verdiği önem neticesinde bölge halkı tarafından takdirle karşılanmaktadır. Yıllardır Ataşehir bölgesinde faaliyetlerini sergileyen şubemiz, kaliteli hizmetin yanı sıra ekonomik fiyat politikamızı da müşteri memnuniyetine sunmaktadır.

Sırıfır hata politikası ile hizmet sunan kuruluşumuz Maltepe ilçemizde her türlü Bosch marka beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım çalışmalarını yerine getirmektedir. Maltepe Bosch Servisi, teknik kapasitesi yüksek bir çalışma sergilemekte, diğer taraftan müşteri taleplerinin yerine getirilmesi konusunda duyarlı bir bakış sergilemektedir.

Dünya standartlarında hizmet sunumunu gerçekleştiren ve bu amaç doğrultusunda şubeleriyle kurumsal bir çizgide buluşan kuruluşumuz, günümüz müşteri profiline uygun hizmet anlayışını geçmiş yıllarda olduğu gibi bugünde başarı ile sürdürmektedir. Kuruluşumuz geçmiş yılların verdiği deneyim ve birikimler ile yoluna devam etmektedir. Kuruluşumuz ve şubelerimiz günün yirmi dört saati hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir