Ataşehir’de Oturanlara İyi Haber Ataşehir Arçelik Servisi İnternette

Ataşehir’de Oturanlara iyi haber Ataşehir Arçelik Servisi İnternette

Günümüz müşteri bakışı karşısında yoğun taleplerin gerçekleştirilmesi açısında her zaman somut adımlar atarak hizmet karşılığı sunma teşebbüsünde bulunan Arçelik, günümüz müşteri anlayışına uygun üretimlerini en hızlı şekilde piyasaya sürmektedir. Yalnızca kalite ve dayanıklılık açısından değil, aynı zamanda ekonomik fiyatın önemi çerçevesinde de tüketici lehine davranış sergileyen Arçelik, çevre dostu ve düşük enerji tüketiminde bulunan ürün seçenekleri ile müşterilerinden artı puan toplamaktadır.

Arçelik marka beyaz eşya ürünlerini yıllardır İstanbul genelinde başarı ile hizmet alanlarında çalışmaları ile yerine getiren kuruluşumuz, bugün İstanbul genelinde her bölgede şubeleri ile aynı tempoda faaliyetlerine devam etmektedir. Kurumsal bir anlayışla önceliğimizde bulunan müşteri memnuniyeti çerçevesinde gelişimden ve değişimden yana ön görümüzle hareket etmekteyiz. Firmamız, günümüz koşulları içerisinde teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerinde İstanbul genelinde lider bir firma konumunda bulunmaktadır.

Ataşehir bölgesinde yıllardır çalışmaları ile farklı bir firma anlayışını sergileyen Ataşehir Arçelik Servisi, günümüz tüketici yaklaşımına gösterdiği titizlikle başarılı çalışmalar sergilemekte, aynı zamanda teknik servis faaliyetlerinde en kaliteli ve en nitelikli sunumları yerine getirmektedir.

Ümraniye bölgesi ve civarında bölge sakinlerine Arçelik marka beyaz eşya teknik servis ihtiyaçlarında kurumsal bir anlayışın temsilcisi olarak sağlıklı hizmetler sunan Ümraniye Arçelik Servisi, günümüz tüketici memnuniyetini her çalışmasında başarısını ile titiz bir faaliyet sonucu yakalamaktadır. Şubemiz, farklı hizmet sunumu ile bölge sakinleri tarafından ilgi ile karşılanmakta dolayısıyla teknik servis pozisyonunda odak noktası olmaktadır.

İstanbul ilimizin yoğun nüfusuna sahne olduğu Çekmeköy ilçemizde farklı bir çalışma programı ile ilçenin teknik servis hizmetlerinde aksamaya uğramadan faaliyetlerini başarıya çeviren Çekmeköy Arçelik Servisi, günümüz müşteri ilişkileri konusunda edindiği başarılı sonuçlar ile sağlam ve güvenilir bir şube duruşu sergilemiştir.

Kuruluşumuz, ilk günden bugüne titiz ve disiplin içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. Kuruluşumuz yirmi dört saat tüm şubeleri ile kesintisiz hizmet vermekte, çağrı merkezi aracılığıyla beyaz eşya konusunda teknik servis departmanımızca aydınlatıcı bilgi sunumunu gerçekleştirmektedir. Beyaz eşyalarınız hakkında ihtiyacınız olan her türlü soru, düşünce ve yorumlarınızı bırakabilirsiniz. Konusunda deneyimli çalışanlarımız sizinle bu konuda yakından ilgileneceklerdir.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir