Atlas Kalorimetre

Atlas Kalorimetre ve Su Sayaçları

Günümüz dünyasının gelişen teknolojisi ne kadar ilermiş olursa olsun insan hayatının idamesi konusunda gerekli olan teklerden biri sudur. Su insan hayatının devam edebilmesi için olmazsa olmazlardan bir şeydir. Günümüzde dünyanın her tarafında su ücretli olarak kullanıma sunulur. Suyun bedeli ise belli zaman aralıklarında su sayaçları sayesinde kullanılan miktar tespit edilerek bedel olarak faturalara yansıtılır. Bu dünyanın neresine giderseniz gidin aynıdır. 1995 yılında Elektronik Elektrik Sayacı tasarımı ile başlayan firmamız, ilerleyen zamanlarda ihtiyaç hallerini göz önünde bulundurarak kalorimetre (ısı sayacı), payölçer gibi alanlarda da etkin tol oynayarak hedef kitlesinin büyümesi açısından bu alanlarda da faaliyet göstermeye başlamıştır. Atlas Sayaç ve Ölçü Aletleri Yazılım Otomasyon San. Tic. AŞ kurulduğu günden bu yana iş disiplini, iş kalitesi ve emniyeti konusunda üzerine düşen görevleri hakkı ile yerine getirerek ilk gün belirlediği hedefine büyük adımlarla varmayı başarmıştır.

Atlas Sayaç ve Ölçü Aletleri Yazılım Otomasyon San. Tic. A.Ş ölçme aletleri ve bunların uzaktan okuma sistemleri yazılımını ve donanımını teknolojiyi takip eden bir sıra sistemi oluşturarak piyasada bulunanlardan daha kaliteli üretimler yaparak sektöründe en başarılı isimler arasına girmeyi hedeflerken daha büyük olma adına her geçen gün ürettiği cihaz ve yazdığı yazılımları daha iyi sonuçların elde edilebilmesi adına gelişmeye açık tutmuştur. Kadrosundaki deneyimli personelinin işine odaklı çalışmalarıyla bu güne kadar çok büyük işlere imza atması da yine firmamızın iş disiplinine verdiği önemle eşdeğerdir. Bu güne kadar dünya çapında ve ülkemizde çok sayıda büyük kuruluşların su sayaçları, kalorimetre (ısı sayacı) ve bunların okunmasındaki net ölçümü veren uzaktan okuma cihazlarının yazılım ve otomasyonlarını lisansıyla beraber satan firmamız, sattığı ürünlerinden hiçbir şekilde şikâyet almamıştır. Elbette bunu başarmak kolay bir iş değildir. Kolayın arkasına saklanmaktan ziyade daha zor olan işlerde adını duyuran firmamızın özverili çalışmaları neticesinde elde ettiği kalite “ISO9001:2008” kalite güvence sistemine sahip olmayı beraberinde getirmiştir.

Dünya standartlarında üretim yapan Atlas Sayaç ve Ölçü Aletleri Yazılım Otomasyon San. Tic. A.Ş “MID CE” işaretleme yetkisi ile üretim yapma yetki belgesini kazanarak çalışmalarını her geçen gün daha da büyütmektedir. Ülke ekonomisi açısından da oldukça başarılı işlere imza atan firmamız, teknolojinin ilerleme hızına paralel çalışmalarıyla sektöründe en başarılı firmalardan biri olmayı da başarmıştır. Kalitenin tesadüf olmayıp, tamamen çalışmaya bağlı olduğunun bilincinde olan firmamız, su sayaçları, payölçer, kalorimetre (ısı sayacı) ve bunların uzaktan okuma otomasyonlarını ve yazılımlarını geliştirmeye devam edeceğini de duyurmaktadır. Aradığınız kaliteyi bulabileceğinizden emin olarak firmamızın çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalarımıza not verebilirsiniz. Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmaların kalite belgelerini incelemeniz üzere sizi de firmamıza bekleriz. Lider sınıf kadrosunda kaliteli üretimlerin devam etmesi temennisi ile nice çalışmalarımızda yanımızda olan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Atlas Sayaç ve Ölçü Aletleri A.Ş.

Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi.

3 Nolu Bina No. 38 MelikgaziKAYSERİ

TEL: 0352 224 32 84

FAX: 0352 224 32 85

www.atlassayac.com

E-POSTA: info@atlassayac.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir