Bursa Sinema Salonları

Sinema, görsel açıdan en etkili sanat alanlarından biri olup aynı zamanda izleyicilerin karartılmış bir salonda perdeden yansıyan görüntüyü aslında kendilerinin somut  gerçeği  ile karşılaşmasını sağlar.

Şehrimizde bulunan sinema solanları her biri tarihsel bir nitelik taşıyıp dünden bugüne gelene kadar değerini  kaybetmemiş ve daha da gelişerek Bursa’nın niteliği haline gelmiştir. Bunda büyük rol oynayan etkenler bulunduğu mekan ve verdiği hizmetler olmuştur. Bursa’da bulunan vizyondaki sinemalar salonları her açıdan sinema severleri bu yönden etkilemiş ve devamlılığını sağlamaya çalışmıştır.

Şehir şehir ülke ülke yaygın olan bu sanatsal görsel zenginlik  Bursa’da da en yaygın ve  en  iyi bir şekilde hizmet vermektedir. Bursa’nın neredeyse her adım atıldığı noktada yaygın olan Bursa halkı  ve ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gören sinema salonları rahatlık ve görsel açıdan Bursalılara en üsttün seviyede hizmet vermeye devam etmektedir  ve bu özelliğiyle gün geçtikçe daha bir yaygın olmasını sağlamaktadır. Bulunduğu  yerleri de göz önüne alırsak şehrin en gözde yerlerinde hizmet  veren sinema salonlarımız  çeşitli ülkelerde yayınlanan her sinemayı çıktığı andan itibaren  vizyonda  izleme olanağı sunuyor.

Bursa’da bulunan en yaygın olarak bilinen bursa sinema salonları Altıparmak Burç – Osmangazi, As Merkez Avşar, Barış Manço K.M Sinemoda Sinemaları – Yıldırım, Cinemaximum Carrefour – Nilüfer, Cinetech Korupark, Cinetech Zafer Plaza -Osmangazi, Kent Meydanı – Osmangazi, Mavi Balon MB – Görükle, Osmangazi Belediyespor Akpınar K.M. – Osmangazi sinema  salonları Bursalılara hizmet vermektedir. Bu sinema salonları bulundukları yerlerde de gidenlere farklı alternatifler sunmakta sadece sinemayla kalmayıp Bursa’nın  farklı mekanlarını  ve güzelliklerini göz önüne getirmektedir. Ulaşım açısından  kolaylıklar sunun  Bursa bu sinema solanları ve bulundu  yerleşim yerleri olarak da adından bahsettirmektedir.

Bunları takip etme olasılığını da biz yani Bursadabugun.com ekibi  olarak hizmet vermekte sizler için takip  edip  sizlere en doğru bir biçimde sunmaya çalışmaktayız.

Kenan CANOL

Google sayfama göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir