Canvas tablo farkını hissedin

Sinema ve dizilerde ya da müzelerde görüp, şıklığı ve dekoratifliği ile ilginizi çekmiş olabilir bu tablo çeşidi. Ama gel gelelim ki bu türün adını bilmediğinizden piyasada aramanız ve bulmanız da zorlaşabilir.

Resimde de gördüğünüz üzere canvas tablolar özel bir üretim tekniğiyle oluşturulmakta ve kullanıma sunulmakta.

Canvas tablo, kalınlığı yaklaşık 3 santimetre olan ahşap çerçevelere gerdirilerek hazırlanan resimlerden oluşur. Tek parça bir tablo olabileceği gibi parçalı bir yapıda da olma özelliği gösteren canvas tablolar eviniz için ya da hediye seçimi için mükemmel bir tercih olacaktır.

kanvas tablo

Peki Türkiye’de bu işi sağlam bir şekilde yapan ve istediğiniz resmi de canvas tablo haline getirebileceğiniz hangi firma var? İşte bu anda devreye atlantis resim giriyor ve isteklerinizi tamamen karşılayabilen altyapısı ile odalarınıza istediğiniz kaliteyi yansıtmanıza yardım ediyor.

Atlantis resim, sadece içeriğinde barındırdığı özel tablolarla değil, bahsettiğim gibi sizin de özel anılarınızı duvarlarınıza yansıtmanızda başvurabileceğiniz kaliteli firmalardan bir tanesi. Bunun için yapmanız gereken sadece siteye girip “senin tablon” başlığı altında resminizi göndermek ve istediğiniz tablo formatını belirterek siparişinizi vermek.

Siteye ulaşmak için;

www.atlantisresim.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir